Mariusz Król
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 12.12.2020
Gazeta Lubuska
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 12.12.2020
Gazeta Lubuska
W mijającym tygodniu z głębokim żalem i smutkiem towarzyszyliśmy w ostatniej drodze
ś+p
lek. Mariusza Króla
cenionego fachowca, wrażliwego i dobrego kolegi,
byłego ordynatora oddziału psychiatrycznego
z pododdziałem detoksykacyjnym
i lekarza naczelnego zespołu szpitalnego przy ul. Walczaka.
W Wielospecjalistycznym Szpitalu Wojewódzkim
w Gorzowie Wlkp. w sumie przepracował niemal 40 lat.
Rodzinie i Bliskim
najszczersze wyrazy współczucia
składają
Zarząd i Pracownicy
Wielospecjalistycznego Szpitala Wojewódzkiego
w Gorzowie Wlkp.
Z głębokim smutkiem
i w poczuciu nieodżałowanej straty
przyjęliśmy wiadomość o śmierci naszego Kolegi
dr. Mariusza Króla
czynnie działającego w samorządzie lekarskim, pełniącego funkcję Przewodniczącego
Okręgowej Rady Lekarskiej II kadencji
oraz Przewodniczącego Okręgowego
Sądu Lekarskiego obecnej, VIII kadencji,
wspaniałego, serdecznego i pełnego dobroci Człowieka.
Rodzinie i Bliskim
wyrazy głębokiego współczucia składają
koleżanki i koledzy
z Okręgowej Izby Lekarskiej w Gorzowie Wlkp.
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia