Bożena Sulima
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 25.11.2020
Nad Wartą
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 25.11.2020
Nad Wartą
Z ogromnym smutkiem i bólem przyjęliśmy wiadomość o śmierci
Pani Bożeny Sulimy
Pielęgniarki Oddziałowej Ośrodka
Rehabilitacyjno-Leczniczego w Rafałówce.
Łącząc się w bólu z Rodziną i Bliskimi
pragniemy złożyć wyrazy współczucia.
Dyrekcja i Pracownicy Szpitala Wojewódzkiego w Sieradzu
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia