Ireneusza Kasperczaka
This was published in the following publications on 08.10.2021:
Tydzień Obornicki
This was published in the following publications on 08.10.2021:
Tydzień Obornicki
Być człowiekiem to czuć, kładąc swą cegłę,
że bierze się udział w budowaniu świata.
Antoine de Saint-Exupéry
Z głębokim smutkiem i żalem żegnamy szanowanego oborniczanina, zaangażowanego społecznika, wieloletniego pracownika Urzędu Miejskiego w Obornikach
Ireneusza Kasperczaka
Rodzinie wyrazy głębokiego współczucia składają
Burmistrz Obornik Tomasz Szrama
z Przewodniczącym Rady Miejskiej Pawłem Drewiczem,
i pracownikami Urzędu Miejskiego w Obornikach
End of content
No more pages to load