Tomasz Wierzba
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 09.06.2022
Dziennik Bałtycki
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 09.06.2022
Dziennik Bałtycki
„Można odejść na zawsze, by stale być blisko…”
ks. Jan Twardowski
Z ogromnym żalem i niedowierzaniem
przyjęliśmy wiadomość,
że odszedł Wspaniały Człowiek
ś+p
dr hab. n. med.
Tomasz Wierzba
kierownik Katedry i Zakładu Fizjologii
Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego,
nauczyciel wielu pokoleń lekarzy.
Pani prof. dr hab. Jolancie Wierzbie,
dr. Karolowi
oraz
całej Rodzinie Pana Profesora
największe wyrazy współczucia i słowa otuchy
składają
przyjaciele z Zakładu Prewencji i Dydaktyki
Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego
Z całego serca ściskamy
Panią Halinę, Panią Jolę, Monkę, Jasia, Karola i chłopaków
z powodu śmierci
Syna, Męża, Taty
i Dziadka
Maria, Pępek, Wołek i Zosia
Z głębokim smutkiem
przyjęliśmy wiadomość o śmierci
dr. hab. n. med.
Tomasza Wierzby
Wyrazy żalu i współczucia
naszej Kochanej Koleżance Joli
oraz Jej Bliskim
składa
Personel Kliniki Pediatrii, Hematologii i Onkologii
Uniwersyteckiego Centrum Klinicznego
Z głębokim smutkiem
przyjęliśmy wiadomość o śmierci
Dr. hab. n. med.
Tomasza Wierzby
wybitnego fizjologa i specjalisty chorób wewnętrznych,
wieloletniego Przewodniczącego Oddziału Gdańskiego
Polskiego Towarzystwa Fizjologicznego,
członka Sekcji Kardiologii Eksperymentalnej
Polskiego Towarzystwa Kardiologicznego,
wieloletniego Kierownika Katedry i Zakładu Fizjologii
Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego.
Odznaczony Medalem za Długoletnią Służbę.
Żegnamy Naszego Kolegę
z poczuciem ogromnej straty wybitnego Człowieka,
który był bardzo ceniony i lubiany.
Rodzinie
składamy
wyrazy głębokiego współczucia.
Zarząd Główny i Członkowie
Polskiego Towarzystwa Fizjologicznego
Z ogromnym smutkiem żegnamy
Tomasza Wierzbę
naszego niezwykłego Kolegę
Mamie Tomka, Joli,
Dzieciom oraz ich Rodzinom
składamy serdeczne wyrazy współczucia
Koleżanki i Koledzy z klasy IV D-F III LO w Gdańsku
Dnia 7 czerwca 2022 roku odszedł z naszego grona
nasz Przyjaciel
dr hab. n. med.
ś+p
Tomasz Wierzba
kierownik Katedry i Zakładu Fizjologii
Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego
Nieoczekiwana śmierć Tomka pogrążyła nas
w bólu i smutku.
Jego Małżonce
Prof. dr hab. Joli Wierzbie
oraz Rodzinie
składamy
wyrazy szczerego współczucia i otaczamy Was
naszą pamięcią.
Zarząd i członkowie
Polskiego Towarzystwa Pediatrycznego o/ gdańskiego
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia
Irena Rąbca-Jaworska
4 l