Tomasz Wierzba

Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 09.06.2022
Dziennik Bałtycki

„Można odejść na zawsze, by stale być blisko…”
ks. Jan Twardowski
Z ogromnym żalem i niedowierzaniem
przyjęliśmy wiadomość,
że odszedł Wspaniały Człowiek
ś+p
dr hab. n. med.
Tomasz Wierzba
kierownik Katedry i Zakładu Fizjologii
Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego,
nauczyciel wielu pokoleń lekarzy.
Pani prof. dr hab. Jolancie Wierzbie,
dr. Karolowi
oraz
całej Rodzinie Pana Profesora
największe wyrazy współczucia i słowa otuchy
składają
przyjaciele z Zakładu Prewencji i Dydaktyki
Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego

Plaża

Z całego serca ściskamy
Panią Halinę, Panią Jolę, Monkę, Jasia, Karola i chłopaków
z powodu śmierci
Syna, Męża, Taty
i Dziadka
Maria, Pępek, Wołek i Zosia

Z głębokim smutkiem
przyjęliśmy wiadomość o śmierci
dr. hab. n. med.
Tomasza Wierzby

Wyrazy żalu i współczucia
naszej Kochanej Koleżance Joli
oraz Jej Bliskim
składa
Personel Kliniki Pediatrii, Hematologii i Onkologii
Uniwersyteckiego Centrum Klinicznego

Z głębokim smutkiem
przyjęliśmy wiadomość o śmierci
Dr. hab. n. med.
Tomasza Wierzby
wybitnego fizjologa i specjalisty chorób wewnętrznych,
wieloletniego Przewodniczącego Oddziału Gdańskiego
Polskiego Towarzystwa Fizjologicznego,
członka Sekcji Kardiologii Eksperymentalnej
Polskiego Towarzystwa Kardiologicznego,
wieloletniego Kierownika Katedry i Zakładu Fizjologii
Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego.
Odznaczony Medalem za Długoletnią Służbę.
Żegnamy Naszego Kolegę
z poczuciem ogromnej straty wybitnego Człowieka,
który był bardzo ceniony i lubiany.
Rodzinie
składamy
wyrazy głębokiego współczucia.
Zarząd Główny i Członkowie
Polskiego Towarzystwa Fizjologicznego

Z ogromnym smutkiem żegnamy
Tomasza Wierzbę
naszego niezwykłego Kolegę

Mamie Tomka, Joli,
Dzieciom oraz ich Rodzinom
składamy serdeczne wyrazy współczucia
Koleżanki i Koledzy z klasy IV D-F III LO w Gdańsku

Dnia 7 czerwca 2022 roku odszedł z naszego grona
nasz Przyjaciel
dr hab. n. med.
ś+p
Tomasz Wierzba

kierownik Katedry i Zakładu Fizjologii
Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego

Nieoczekiwana śmierć Tomka pogrążyła nas
w bólu i smutku.

Jego Małżonce
Prof. dr hab. Joli Wierzbie
oraz Rodzinie

składamy
wyrazy szczerego współczucia i otaczamy Was
naszą pamięcią.

Zarząd i członkowie
Polskiego Towarzystwa Pediatrycznego o/ gdańskiego

Napisz wspomnienie

Możesz dodać wideo, obrazek lub zapalić świeczkę.

Wprowadź wiadomość

Wstaw link z YouTube

Możesz skopiować url filmu na YouTube i wkleić go w ramce poniżej.

Wideo będzie wyświetlane w Twoim komentarzu i możliwe do odtworzenia przez innych.

Podaj link z YouTube

FileName

Dodaj obrazek
Wybierz plik z komputera lub przeciągnij go i upuść tutaj
Wielkość pliku nie może przekraczać 8 MB i musi być jednym z następujących formatów: .jpg,.jpeg,.png,.gif
Wybierz świeczkę

Zostań powiadomiony

Wpisz poniżej swój adres mailowy jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o świeczkach i wiadomościach zamieszczonych na stronie tego anonsu.

Obrazek wybrany przez użytkownika
RIP

Irena Rąbca-Jaworska


4 l

Koniec zawartości

Nie ma więcej stron do wyświetlenia