Wojciech Przybylski

Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 12.01.2021
Dziennik Bałtycki

Z głębokim żalem przyjęliśmy wiadomość
o śmierci

prof.
Wojciecha Przybylskiego

Wieloletniego Przyjaciela naszej firmy

Rodzinie i Bliskim

wyrazy głębokiego współczucia

składają

Rodzina Walder
oraz Pracownicy Toyota Walder i Lexus Trójmiasto

Plaża

Z głębokim smutkiem i niedowierzaniem
przyjęliśmy wiadomość o śmierci naszego Kolegi
Profesora
Wojciecha Przybylskiego

Człowieka niezwykle życzliwego,
Wiceprezesa Zarządu Wojewódzkiego PSL w Gdańsku,
Rektora Akademii Wychowania Fizycznego i Sportu
w Gdańsku,
wychowawcy kilku pokoleń wybitnych sportowców.
Wyrazy współczucia
Rodzinie
w imieniu działaczy PSL z Województwa Pomorskiego
składa
Prezes Zarządu Wojewódzkiego PSL Krzysztof Trawicki

Z bólem przyjęliśmy wiadomość o śmierci

ś+p

Profesora
Wojciecha Przybylskiego

człowieka zawsze oddanego sprawie i swojej pasji,
którą był sport.

Będziemy wspominać go jako Trenera, Wychowawcę,
Rektora AWFiS, Przewodniczącego Gdańskiej
Rady Sportu, Rzecznika etyki w PZPN,
Wiceprezesa Zarządu Wojewódzkiego PSL, ale przede wszystkim Osobę Szlachetną cieszącą się ogromnym autorytetem.

Wyrazy współczucia
Rodzinie i Bliskim
składają
Prezes Polskiego Stronnictwa Ludowego
Władysław Kosiniak-Kamysz
Przewodniczący Rady Naczelnej
Polskiego Stronnictwa Ludowego
Jarosław Kalinowski

Wszystkim, którzy w tak bolesnych dla mnie chwilach
dzielili ze mną smutek i żal, okazali wiele serca i życzliwości,
uczestniczyli we Mszy Świętej oraz ceremonii i odprowadzili na miejsce ostatniego spoczynku
mojego Męża

ś+ p
Profesora
Wojciecha Przybylskiego

składam serdeczne podziękowanie.

Dziękuję Ks. Proboszczowi Jarosławowi Piotrowskiemu, Ks. Wikariuszowi Aleksandrowi Piotrowskiemu
za koncelebrację Mszy Świętej oraz Ks. Proboszczowi za homilię i modlitwę na cmentarzu.
Dziękuję mecenasowi dr. Romanowi Olszewskiemu
za miłe słowa i wspomnienie o zmarłym podczas pogrzebu.
Dziękuję również wszystkim, którzy wygłosili słowa ostatniego pożegnania:
Posłowi na Sejm RP Jarosławowi Rzepie,
Prezydentce Gdańska Aleksandrze Dulkiewicz,
JM Rektorowi AWF prof. Pawłowi Cięszczykowi,
Prezesowi PSL w Regionie Pomorskim Krzysztofowi Trawickiemu,
Wiceprezesowi PZPN Eugeniuszowi Nowakowi.
Dziękuję pocztom sztandarowym i Zarządowi Cmentarzy Komunalnych w Gdyni
za profesjonalną obsługę.

Jolanta Przybylska

Napisz wspomnienie

Możesz dodać wideo, obrazek lub zapalić świeczkę.

Wprowadź wiadomość

Wstaw link z YouTube

Możesz skopiować url filmu na YouTube i wkleić go w ramce poniżej.

Wideo będzie wyświetlane w Twoim komentarzu i możliwe do odtworzenia przez innych.

Podaj link z YouTube

FileName

Dodaj obrazek
Wybierz plik z komputera lub przeciągnij go i upuść tutaj
Wielkość pliku nie może przekraczać 8 MB i musi być jednym z następujących formatów: .jpg,.jpeg,.png,.gif
Wybierz świeczkę

Zostań powiadomiony

Wpisz poniżej swój adres mailowy jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o świeczkach i wiadomościach zamieszczonych na stronie tego anonsu.

Obrazek wybrany przez użytkownika
Zegnaj kolego odpoczywaj w spokoju wiecznym

Jerzy -kolega


5 l

Koniec zawartości

Nie ma więcej stron do wyświetlenia