Tomek Łopuszyński
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 10.05.2022
Dziennik Polski
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 10.05.2022
Dziennik Polski
„Przychodzimy odchodzimy
Leciuteńko na paluszkach
Szczotkujemy wycieramy
Buty nasze twarze nasze
Żeby śladów nie zostawić
Żeby śladów nie zostało”
Piwnica pod Baranami
4 maja 2022 roku, w wieku 72 lat, odszedł
nasz serdeczny Kolega, Przyjaciel, Druh
Tomek Łopuszyński
Pozostawił po sobie jakąś niewymowną pustkę.
Kto teraz do nas zadzwoni z pytaniem: u Ciebie, u Was wszystko w porządku, bo u… i tu padały imiona…
wszystko jest dobrze. I prędko dodawał: u Nas też.
Jak trudno jest teraz wspominać kogoś,
z kim jeszcze tak niedawno się gwarzyło, żartowało, wymieniało informację o planach wakacyjnych, przeczytanych książkach. Pisać w czasie przeszłym?
To nieprawdopodobne.
Bo Tomek kochał Kraków, wypady za miasto,
kochał kajaki, kochał historię.
Tomku, to nie tak miało być…
Może tam – po drugiej stronie tęczy – jest Ci lepiej, lżej,
bo bez bólu, ale nam tutaj jest bardzo, bardzo źle.
Naszego Przyjaciela pożegnamy
w środę 11 maja 2022 roku o godz. 12.20
na cmentarzu Batowickim (kaplica ul. Reduta).
Wiesiu, Aniu
w tym trudnym czasie jesteśmy z Wami,
a Tomek pozostanie w naszych sercach na zawsze
Przyjaciele ze studiów
rocznik 1969-1974
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia