Z ogromnym
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 05.07.2021
Głos Koszaliński
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 05.07.2021
Głos Koszaliński
Z ogromnym żalem informujemy, że zmarł ś+p
Lesław Mytnik
Przewodniczący Towarzystwa „Dubois”,
najważniejszy Absolwent I LO,
wielki Przyjaciel uczniów i nauczycieli,
zawsze z nami i dla nas,
zawsze ze wszystkimi pokoleniami Szkoły.
Wyrazy współczucia
Najbliższym Zmarłego
składają
koleżanki i koledzy absolwenci,
nauczyciele, uczniowie I LO
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia