Barbara Kasprowicz
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 25.01.2021
Głos Wielkopolski
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 25.01.2021
Głos Wielkopolski
Z wielkim smutkiem przyjęliśmy wiadomość o śmierci wieloletniego pracownika Szpitala
Pani
Barbary Kasprowicz
Pracowała w Szpitalu od 1976
pełniąc w tym czasie wiele istotnych funkcji.
Zaangażowana społecznie, przez wiele lat pełniła funkcję
Członka Zarządu Zakładowej Organizacji Związkowej NSZZ Solidarność.
Troszczyła się o innych, często bardziej niż o siebie.
Była pogodnym i dobrym człowiekiem.
Pani Basiu,
będzie Pani w Szpitalu bardzo brakowało.
Dyrekcja oraz Pracownicy
Szpitala Klinicznego im. H. Święcickiego UM w Poznaniu
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia
A.K
5 l
Renata
5 l