Z głębokim
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 28.10.2009
Gazeta Lubuska
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 28.10.2009
Gazeta Lubuska
Z głębokim żalem zawiadamiamy, że 24 października 2009 r. zmarł HENRYK KĘSZCZYK długoletni pracownik Elektrociepłowni ,,Zielona Góra'', długoletni przewodniczący MKZ NSZZ ,,Solidarność'' przy EC ZG Wyrazy szczerego współczucia Żonie, Córkom, Synowi, Rodzinie i Bliskim składają Zarząd i pracownicy Elektrociepłowni ,,Zielona Góra'' SA
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia