Janisław Borowczyk

Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 29.12.2020
Express Bydgoski

Z sercem pełnym bólu zawiadamiamy,
że dnia 24 grudnia 2020 r. zasnął w Bogu
ukochany Mąż, Tata, Teść i Dziadek

ś+p
Janisław Borowczyk

lat 76

Pogrzeb z mszą św. odbędzie się w czwartek,
31 grudnia 2020 r. o godz. 13.00 na cmentarzu parafialnym przy al. Kardynała Wyszyńskiego
– Bielawki w Bydgoszczy.

Pogrążona w żałobie
Rodzina

Plaża

Napisz wspomnienie

Możesz dodać wideo, obrazek lub zapalić świeczkę.

Wprowadź wiadomość

Wstaw link z YouTube

Możesz skopiować url filmu na YouTube i wkleić go w ramce poniżej.

Wideo będzie wyświetlane w Twoim komentarzu i możliwe do odtworzenia przez innych.

Podaj link z YouTube

FileName

Dodaj obrazek
Wybierz plik z komputera lub przeciągnij go i upuść tutaj
Wielkość pliku nie może przekraczać 8 MB i musi być jednym z następujących formatów: .jpg,.jpeg,.png,.gif
Wybierz świeczkę

Zostań powiadomiony

Wpisz poniżej swój adres mailowy jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o świeczkach i wiadomościach zamieszczonych na stronie tego anonsu.

Obrazek wybrany przez użytkownika
Tato , dzisiaj Twoje Imieniny - smutne, bo bez Ciebie. Pozostajesz w naszym sercu, pamięci i wspomnieniach.

Rodzina.


3 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Spoczywaj w spokoju kochany Mężu, Tato i Dziadku. Pamiętamy i tęsknimy.

Rodzina


3 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
" Nie umiera Ten, kto pozostaje w pamięci i sercach bliskich". Pamiętamy i tęsknimy. Na zawsze w naszych sercach.

Rodzina


3 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Tato, to już Twoje 2 Urodziny po tamtej stronie… Pamiętamy i tęsknimy ❤️

Rodzina


3 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Tato, dzisiaj dzień szczególny - Twoje Urodziny. Trudno pogodzić się z myślą, że nie możemy ich spędzić razem - jak dawniej. Myślami jesteśmy z Tobą. Spoczywaj w spokoju.

Iza


3 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Życie jest krótką chwilą... Śmierć wiecznym odpoczynkiem... Żyjesz w naszych wspomnieniach...​Pam​iętamy i tęskinimy...

Rodzina


3 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Tak trudno pogodzić się z Twoim odejściem. Żyjesz w naszej pamięci i wspomnieniach. Jesteś jedną z gwiazd świecących na niebie.

Rodzina.


4 l

„…Ja wiem, jak ci jest trudno przemóc grób, Lecz zrób to, jeśli możesz, dla mnie zrób… Tu nic się nie zmieniło, tylko – czas… Przyjdź do mnie nie na długo, chociaż raz, I powiedz, tak jak dawniej: “Mały Jaś”…”

Ewa


4 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
"Nie doceniamy wartości chwili, dopóki nie stanie się ona wspomnieniem". Żyjesz w naszych wspomnieniach.

Iza


4 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Kolejny rok bez Ciebie...Ogromna pustka...Smutek...​Ż​al...Pozostały tylko wspomnienia...​Pamię​tamy i tęsknimy. Spoczywaj w spokoju.

Rodzina


4 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
R.I.P. ❤️❤️

Ewa


4 l

Dziadku, spoczywaj w spokoju… ❤️ Tęsknimy

wnuczka Oliwia


4 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Dziadku, spoczywaj w spokoju… ❤️ Tęsknimy

wnuczka Oliwia


4 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Tato ..Nadchodzi kolejny rok... Tak bardzo nam Ciebie brakuje...Tęsknimy.

Iza


4 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Mężu, Tato, Dziadku… dzisiaj jest pierwsza rocznica Twojego przejścia na tamten Świat. Modlimy się za Ciebie. Na zawsze pozostaniesz w naszych sercach. Pamiętamy i tęsknimy.

Rodzina


4 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Minął rok , kiedy nie ma Ciebie z nami . Smutek...żal...​nied​owierzanie.. Myślami jesteśmy z Tobą. Trudno pogodzić się z faktem ,że już się nie spotkamy.

Rodzina


4 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Kochany Mężu i Tato...Myślimy o Tobie każdego dnia...Tęsknimy za Tobą...

Rodzina


4 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Zawsze będziemy pamiętać.

Rodzina


4 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Czas przemija... Pamięć pozostaje...

Rodzina


4 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Tato, trudno zapomnieć dzień , w którym widzieliśmy się po raz ostatni. Żyjesz w naszej pamięci i wspomnieniach.

Iza


4 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Ostatnia rozmowa…pozostała cisza…minął rok….

Ewa


4 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Tato, Twoje pierwsze Urodziny po tamtej stronie. Pamiętamy i tęsknimy…. :-(

Ewa


4 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Tato, trudno nam pogodzić się z Twoim odejściem. Dzisiaj dzień szczególny - Twoje urodziny , niestety bez Ciebie. Myślami jesteśmy z Tobą, pamiętamy i tęsknimy. Spoczywaj w spokoju.

Iza


4 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Ktoś tutaj był i był, a potem nagle zniknął i uporczywie go nie ma...

Ewa


4 l

Koniec zawartości

Nie ma więcej stron do wyświetlenia