Magdalena Sirant
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 29.01.2021
Dziennik Polski
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 29.01.2021
Dziennik Polski
„Dobro, Ciepło, Życzliwość – to Ty”
ś+p
Magdalena Sirant
z domu Potok
Najdroższa Żona, Mama, Córka, Siostra i Ciocia
przeżywszy lat 45,
odeszła od nas na zawsze dnia 27 stycznia 2021 roku.
Msza św. żałobna przy Zmarłej odprawiona zostanie
w środę, 3 lutego 2021 roku o godzinie 12.20
w kaplicy na cmentarzu w Grębałowie,
po czym nastąpi odprowadzenie Zmarłej
na miejsce wiecznego spoczynku,
o czym zawiadamia pogrążona w głębokim smutku
Rodzina
Prosimy o nieskładanie kondolencji.
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia