Teresę Woźnicę
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 18.12.2020
Dziennik Polski
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 18.12.2020
Dziennik Polski
Z głębokim bólem i smutkiem żegnamy
ś+p
ś+p
Teresę Woźnicę
wieloletnią Kierowniczkę
Biura Stowarzyszenia Gmin i Powiatów
Małopolski.
Pogrzeb odbędzie się
w poniedziałek 21 grudnia br. o godz. 11.00
na cmentarzu Podgórskim.
Rodzinie, Bliskim
i Przyjaciołom
składamy wyrazy współczucia.
Dziękujemy Ci, Tereniu,
za Twoją dobroć i przyjaźń.
W imieniu przyjaciół ze Stowarzyszenia
Kazimierz Barczyk
Przewodniczący SGiPM
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia