. Elżbieta Kajak - Kucemba
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 03.01.2022
Głos Wielkopolski
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 03.01.2022
Głos Wielkopolski
Z głębokim smutkiem żegnamy
ś+p
lek. stom. Elżbietę
Kajak-Kucembę
Doświadczonego dydaktyka i lekarza stomatologa
Wychowawcę wielu pokoleń studentów
Pozostanie na zawsze w naszej pamięci.
Rodzinie i Najbliższym
składamy
wyrazy głębokiego współczucia.
Kierownik i Współpracownicy
Katedry Protetyki Stomatologicznej i Gerostomatologii
Uniwersytetu Medycznego im. Karola Marcinkowskiego
w Poznaniu
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia
Grazyna Slaby
4 l