Lidia Wiśniewska
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 08.04.2021
Głos Wielkopolski
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 08.04.2021
Głos Wielkopolski
Odeszła bliska nam wszystkim Nasza Oddziałowa, Koleżanka, Przyjaciółka Lidka.
Związana z Oddziałem Hemodializ od wielu lat.
Ciepła, serdeczna, uśmiechnięta, z dobrą energią.
Dziś, z głębokim smutkiem i poczuciem wielkiej straty, żegnamy
ś+p
Lidię Wiśniewską
Nie możemy uwierzyć,
że nie dane będzie nam więcej być razem.
Rodzinie
składamy
najszczersze wyrazy współczucia.
Koleżanki i Koledzy
z Pododdziału Hemodializ i Oddziału Klinicznego Nefrologii
Szpitala Klinicznego im. H. Święcickiego
UM im. K. Marcinkowskiego w Poznaniu
Przepełnieni głębokim smutkiem i żalem
przyjęliśmy wiadomość
o śmierci wieloletniej pracownicy Szpitala
ś+p
Lidii Wiśniewskiej
oddanej pacjentom,
pracującej z największym zaangażowaniem,
cenionej przez współpracowników.
Wyrazy głębokiego współczucia
Rodzinie
składają
Dyrekcja oraz Pracownicy
Szpitala Klinicznego im. H. Święcickiego UM w Poznaniu
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia
Sąsiedzi
5 l