Andrzej Skórka

Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 15.11.2021
Kurier Lubelski

W środę 10 listopada 2021 roku został odprowadzony na miejsce wiecznego spoczynku
Andrzej Skórka
najwspanialszy Mąż i Ojciec, ukochany Syn i Brat, Przyjaciel, a także oddany swoim Pacjentom lekarz.

Rodzina
zdecydowała się nadać uroczystościom pogrzebowym charakter prywatny.
Msze Święte w Jego intencji odbędą się w Kościele
pw. Wniebowzięcia NMP w Konopnicy w dniach
19 listopada 2021 r. o godzinie 17:00
oraz 6 grudnia 2021r. o godzinie 17:00.
.
Miejscem pochówku jest Cmentarz Parafii Konopnica - alejka przy wejściu od ulicy Łanowej.

Plaża

W środę 10 listopada 2021 roku
zostanie odprowadzony na miejsce wiecznego spoczynku

ś+p

Andrzej Skórka

najwspanialszy Mąż i Ojciec, ukochany Syn, Przyjaciel,
a także oddany swoim Pacjentom lekarz.
Rodzina
zdecydowała się
nadać uroczystościom pogrzebowym
charakter prywatny.
Z wdzięcznością przyjmie modlitwę
w intencji ŚP Andrzeja.

Napisz wspomnienie

Możesz dodać wideo, obrazek lub zapalić świeczkę.

Wprowadź wiadomość

Wstaw link z YouTube

Możesz skopiować url filmu na YouTube i wkleić go w ramce poniżej.

Wideo będzie wyświetlane w Twoim komentarzu i możliwe do odtworzenia przez innych.

Podaj link z YouTube

FileName

Dodaj obrazek
Wybierz plik z komputera lub przeciągnij go i upuść tutaj
Wielkość pliku nie może przekraczać 8 MB i musi być jednym z następujących formatów: .jpg,.jpeg,.png,.gif
Wybierz świeczkę

Zostań powiadomiony

Wpisz poniżej swój adres mailowy jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o świeczkach i wiadomościach zamieszczonych na stronie tego anonsu.

Obrazek wybrany przez użytkownika
Pan Doktor uratował życie mojej mamie za co będę wdzięczna do końca życia... [*]

Meller


1 r

Pan doktor uratował życie mojej mamie za co będę wdzięczna do końca życia...[*]

Meller


1 r

Właśnie nie mogę znaleźć właściwych słów...

Magdalena Malecka


2 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
W pierwszą rocznicę śmierci, wdzięczna dozgonnie pacjentka

Beata


3 l

Niech ;ARMIA; gra Ci w zaświatach

Artur


4 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
"Pozwól odejść już, Że nie całkiem, zechciej wierzyć. Pozwól odejść już Najlepszemu z twych żołnierzy…". Taki żal... Brak słów. Dopiero dotarła do mnie ta informacja. Powiedzieć, że postawił mnie na nogi, to jak nic nie powiedzieć. To była Jego codzienność. Brak rąk, które leczyły. Pozostały wskazówki, wspomnienie pogodnej twarzy i na zawsze wyryte w pamięci słowa "Lekarz bez pacjenta może jedynie zgasić światło i wyjść z gabinetu". Tak wielu pomógł, a medycyna okazała się bezsilna kiedy On potrzebował pomocy. Spoczywaj w pokoju Doktorze! Wyrazy współczucia dla Rodziny.

Małgorzata Wiejak


4 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Dziękuje za poświęcony czas, nie mogę uwierzuć, że już Pana nie ma... Spoczywaj w pokoju

Renata


4 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Nie mogę uwierzyć.... nie wiedziałam....

Ewa


4 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Podjechałam znów ostatnio przy okazji pod gabinet doktora. Miałam z nim widzieć się we wrześniu, ale przełożyłam swój turnus i już się nie doczekałam. 11 lat rehabilitacji, czułam się fantastycznie. Kto teraz pomoże takiej ilości pacjentów? Ktoś wie, gdzie pracuje córka doktora? Pokój Jego duszy! To ogromna strata, inteligentny, z poczuciem humoru i wykwalifikowany człowiek!

Maja


4 l

Jak normalnie żyć gdy odchodzą od nas Anioły. Bardzo dziękuję za wszystko.

Jerzy Piróg


4 l

Wyrazy współczucia dla Rodziny. Nigdy nie zapomnę pomocy udzielonej mi przez Pana Doktora oraz tego jaki to miało wpływ na moje życie. Dziękuję za 11 lat udzielanej pomocy.

Marcin


4 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Teraz się dowiedziałem od pani u której wynajmowałem pokój. Miałem wyznaczaną rehabilitację na 22 lutego. Trudno w to uwierzyć. Pan doktór wybawił mnie od operacji kręgosłupa szyjnego. Dziękuję panie doktorze za 12 lat rehabilitacji. Odpoczywaj w pokoju.

Jan Owczarczyk


4 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Dzięki Panu doktorowi uniknęłam operacji (a już kładziono mnie na stół operacyjny). Żyję normalnie dzięki Panu za co jestem dozgonnie wdzięczna. Obawiam się o przyszłość bez Pana. Składam wyrazy współczucia Rodzinie.

Monika


4 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
To niepowetowana strata. Dziękuję za pomoc . Spoczywaj w spokoju. Kondolencje dla Rodziny . Wciąż nie mogę uwierzyć .....

Eleonora Zimowska - pacjentka


4 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Zawsze będę pamiętać

Beata Górska


4 l

Teresa Łukasiewicz - pacjentka

Teresa Łukasiewicz - pacjentka.


4 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Z darem modlitwy i wdzięczności ks. Adam

xab


4 l

Wciąż nie mogę uwierzyć że dr Skórka nie żyje. Dziękuję bardzo za pomoc przez 22 lata rehabilitacji. Doktor postawił mnie na nogi. Wspaniały człowiek. Niech odpoczywa w pokoju. Pacjent z Białegostoku.

Zbigniew Popławski


4 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Tak trudno uwierzyć … Dziękuje Bogu za postawienie na mojej drodze życia Dr Andrzeja. Ponad 20 lat pomagał mi ….. Niech spoczywa w pokoju. Wyrazy współczucia dla najbliższych.

MP


4 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Spoczywaj w spokoju Doktorze. Ogromna strata. Ola

Aleksandra Oleksy


4 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Wyrazy najgłębszego współczucia dla Rodziny

Eliza


4 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Odpoczywaj w pokoju

Roman Wieleba


4 l

Przez Miłosierdzie Boże niech odpoczywa w pokoju wiecznym Amen . Dziękuję za lpomoc za lata gdzie byłam.wiekla strata i smutek dla mnie osobiście.Wyraxy współczucia Pamiętam w modlitwie

Pacjentka od lat 24


4 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Kondolencje dla Rodziny.

Pacjentka Aneta Gronowicz


4 l

Koniec zawartości

Nie ma więcej stron do wyświetlenia