Paulina Glatty

Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 31.07.2021
Głos Wielkopolski

Można odejść na zawsze, by stale być blisko
ks. J. Twardowski
Z żalem zawiadamiamy,
że dnia 28 lipca 2021 roku zakończyła
swoje pracowite życie

ś+p

Paulina Glatty

Msza Św. żałobna odprawiona zostanie
we wtorek, 3 sierpnia 2021 roku o godz. 10.00
w kościele pw. Św. Rodziny na os. Kopernika.
Pogrzeb odbędzie się o godz. 12.05
na cmentarzu junikowskim.
W smutku pogrążeni
Mąż i Dzieci z rodzinami

Plaża

Z głębokim żalem i smutkiem przyjęliśmy wiadomość
o śmierci w dniu 28 lipca 2021 r.
naszej wspaniałej,
zawsze uśmiechniętej i życzliwej Koleżanki

ś+p
inż. Pauliny Glatty
długoletniej Członkini naszego Stowarzyszenia,
wieloletniej Członkini Komisji Rewizyjnej Oddziału
i Członkini Zarządu koła SEP nr 10
uhonorowanej wieloma odznaczeniami SEP

Rodzinie Zmarłej
wyrazy głębokiego współczucia
składają

Koleżanki i Koledzy
z Zarządu Oddziału Poznańskiego Stowarzyszenia Elektryków Polskich
im. prof. Józefa Węglarza
oraz
Członkowie Koła SEP nr 10 przy PSE S.A.

PODZIĘKOWANIE
Wszystkim uczestnikom pożegnania
naszej Kochanej
Córki, Siostry, Żony, Mamy, Cioci i Babci

ś tp
Pauliny Glatty

z domu Łukasiewicz
składamy
z serca płynące wyrazy podziękowania.
Pozostająca z wdzięcznością

Rodzina

Wszystkim obecnym na pogrzebie
naszej ukochanej
Córki
Pauliny Glatty

składamy gorące podziękowania.
R.A. Łukasiewiczowie

Napisz wspomnienie

Możesz dodać wideo, obrazek lub zapalić świeczkę.

Wprowadź wiadomość

Wstaw link z YouTube

Możesz skopiować url filmu na YouTube i wkleić go w ramce poniżej.

Wideo będzie wyświetlane w Twoim komentarzu i możliwe do odtworzenia przez innych.

Podaj link z YouTube

FileName

Dodaj obrazek
Wybierz plik z komputera lub przeciągnij go i upuść tutaj
Wielkość pliku nie może przekraczać 8 MB i musi być jednym z następujących formatów: .jpg,.jpeg,.png,.gif
Wybierz świeczkę

Zostań powiadomiony

Wpisz poniżej swój adres mailowy jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o świeczkach i wiadomościach zamieszczonych na stronie tego anonsu.

Paulinko raduję się z naszych wspólnych lat przyjaźni. Już nie płaczę. Wiem że się spotkamy Genialna Przyjaciółko.

Grażyna Ławniczak


2 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Paulinko Przyjaciółko. Wspominam wspólne spotkania, rozmowy tak bardzo ważne i budujące. Mój zeszyt spotkań z Tobą się nie skończył.

Grażyna Ławniczak


2 l

Kochana Paulinko, Przyjaciółko jestem cała w perełkach. Do końca. Pamiętam.

Grażyna Ławniczak


3 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Razem z Tobą odchodzi kawalek mojej młodości, wierzyć sie nie chce że już Cię nie ma. Serdeczne wyrazy współczucia dla Rodziny.

Anna Danek


4 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Żegnaj

Renata


4 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Najukochańsza Ciociunia Paulinka. Wspaniała kobieta o dobrym sercu. Zawsze pomocna uczynna i uśmiechnięta. Na zawsze w naszej pamięci.

Ewa Juscinska


4 l

Wyrazy najgłębszego współczucia dla Rodziny

Marian Zabrocki


4 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Kochana Siostra , silna kobieta , prawy człowiek - zostawiasz ogromną pustkę po sobie ; patrząc w niebo będziemy zawsze widzieli Twoje błękitne oczy

Siostra Ania


4 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Genialnej Przyjaciółce podziękowanie za 61 lat pięknej i wspierającej przyjaźni.

Grażyna Ławniczak zd. Krawczyk.


4 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Już zapewne śpiewasz w anielskich chórach Paulino, a my będziemy wspominać Twoją życzliwość i dobroć.

Małgorzata


4 l

Koniec zawartości

Nie ma więcej stron do wyświetlenia