Jerzy Gabiec
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 03.02.2022
Kurier Poranny
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 03.02.2022
Kurier Poranny
„Nikt nie umiera na ziemi,
dopóki żyje w sercach tych, którzy zostają”
Z ogromnym smutkiem przyjąłem wiadomość,
iż w dniu 29 stycznia 2022 r.
odszedł nasz serdeczny Kolega, Leśnik
ś+p
Jerzy Gabiec
Emerytowany pracownik
Nadleśnictwa Białowieża
Brać leśna straciła wspaniałego leśnika,
któremu na sercu zawsze leżało dobro
Puszczy Białowieskiej.
W trakcie swojej 47-letniej pracy
codziennie udowadniał, że leśnictwo było Jego pasją.
Rodzinie i Najbliższym
przekazuję
wyrazy najszczerszego współczucia i żalu
z utraty tak wspaniałego,
życzliwego i dobrego człowieka.
Wieczny odpoczynek racz Mu dać Panie.
Andrzej Józef Nowak
Dyrektor Regionalnej Dyrekcji Lasów Państwowych
w Białymstoku
wraz z pracownikami
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia