Tomasz Świtek
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 08.04.2022
Głos Wielkopolski
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 08.04.2022
Głos Wielkopolski
Bóg tak chciał…
Z żalem zawiadamiamy, że w dniu 3 kwietnia 2022 roku
odszedł nasz przyjaciel,
Prezes Zarządu ROD Sierosław II w Dopiewie
ś+p
Tomasz Świtek
lat 55
Był wspaniałym człowiekiem, zawsze wrażliwy
na ludzkie krzywdy i gotowy nieść pomoc.
Całym swoim życiem zasłużył
na szacunek wszystkich, którzy Go znali.
Pozostanie w naszej pamięci jako wzór do naśladowania.
W środę 13 kwietnia o godz. 9.00
rozpocznie się msza święta w kościele
pw. Matki Bożej Pocieszenia, ul. Kartuska 33,
a o godzinie 11.10 rozpocznie się pogrzeb
na cmentarzu Junikowo.
Pogrążeni w smutku
koleżanki i koledzy z Zarządu
oraz Komisji Rewizyjnej ROD Sierosław II w Dopiewie.
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia
Justyna Lange
4 l