Piotr Chmiel
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 30.07.2021
Dziennik Zachodni
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 30.07.2021
Dziennik Zachodni
Z głębokim smutkiem i żalem
przyjęliśmy wiadomość o śmierci
ś+p
mgr. inż. Piotra Chmiela
długoletniego Prezesa Oddziału SITG w Rybniku,
Generalnego Dyrektora Górniczego II stopnia.
Kolega Piotr przez całe swoje zawodowe życie
był trwale związany z górnictwem. Uhonorowany został Odznaką Zasłużonego dla SITG, Brązowym,
Srebrnym i Złotym Krzyżem Zasługi.
Doceniony był także za zasługi dla Górnictwa RP.
Rodzinie i Najbliższym
przekazujemy wyrazy głębokiego współczucia.
Koleżanki i Koledzy z Zarządu Głównego
Stowarzyszenia Inżynierów i Techników Górnictwa
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia