Mariusz Pawłowski
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 14.08.2021
Głos Pomorza
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 14.08.2021
Głos Pomorza
„Nie odchodzi się tak naprawdę i zupełnie,
bo mimo wszystko pozostaje się w czyjejś pamięci
i czyimś czekaniu...”
Z wielkim smutkiem przyjęliśmy wiadomość o śmierci
ś+p
Mariusza Pawłowskiego
wieloletniego dyrektora Szkoły Podstawowej w Sycewicach.
Łączymy się w bólu
z naszą Koleżanką Mariolą
przekazując wyrazy głębokiego współczucia
Rodzinie i Bliskim
Pracownicy Szkoły Podstawowej w Kobylnicy
Głęboko zasmuceni żegnamy
ś tp
Mariusza Pawłowskiego
Wieloletniego Dyrektora Szkoły Podstawowej
im. Polskich Noblistów w Sycewicach,
wspaniałego Człowieka o wielkim sercu,
życzliwego i zawsze uśmiechniętego Pedagoga.
Żonie Marioli,
Synom Piotrowi i Maciejowi
oraz Rodzinie
wyrazy szczerego współczucia składają
Grono Pedagogiczne, Pracownicy Administracji i Obsługi oraz uczniowie
Szkoły Podstawowej im. Polskich Noblistów w Sycewicach
Z głębokim żalem zawiadamiamy, że 10 sierpnia 2021 roku odszedł ukochany Mąż, Tatuś, Brat
ś+p Mariusz Pawłowski
Ceremonia pogrzebowa odbędzie się 13 sierpnia 2021 r.
na Starym Cmentarzu w Słupsku. Wystawienie w kaplicy
o godz. 13.30, wyprowadzenie o godz. 14.00.
Pogrążona w smutku Rodzina
„A przecież nie cały umieram,
to co we mnie niezniszczalne trwa”.
Jan Paweł II
Z ogromnym żalem przyjęliśmy wiadomość o śmierci
Pana
Mariusza Pawłowskiego
Wieloletniego Dyrektora Szkoły Podstawowej
im. Polskich Noblistów w Sycewicach
Rodzinie i Najbliższym
wyrazy najgłębszego współczucia
oraz słowa wsparcia i otuchy
składa
Wójt Gminy Kobylnica Leszek Kuliński
wraz z pracownikami Urzędu Gminy Kobylnica
„Nie umiera ten, kto pozostaje w sercach bliskich…”
Rodzinie i Bliskim
szczere wyrazy współczucia i żalu oraz słowa wsparcia
z powodu śmierci
Pana
Mariusza Pawłowskiego
Wieloletniego Dyrektora
Szkoły Podstawowej im. Polskich Noblistów w Sycewicach
Przewodniczący Rady Gminy Kobylnica
Leon Kiziukiewicz
wraz z Radnymi Gminy Kobylnica
Z głębokim żalem i smutkiem żegnamy Pana
Mariusza Pawłowskiego
Wieloletniego Dyrektora Szkoły Podstawowej w Sycewicach.
Rodzinie i Bliskim
składamy wyrazy współczucia
Sołtysi Gminy Kobylnica
Z ogromnym bólem i smutkiem przyjęliśmy wiadomość
o śmierci
Mariusza Pawłowskiego
osoby o wielkim sercu,
zawsze życzliwego każdemu człowiekowi,
Dyrektora Szkoły Podstawowej w Sycewicach.
Rodzinie i Bliskim
wyrazy najszczerszego współczucia
składa
Kierownik wraz z pracownikami
Ośrodka Pomocy Społecznej w Kobylnicy
Wyrazy głębokiego współczucia oraz słowa otuchy
Rodzinie i Najbliższym
z powodu śmierci
ś+ p Mariusza Pawłowskiego
Dyrektora Szkoły Podstawowej w Sycewicach
składają
Dyrektor i Pracownicy Gminnej Biblioteki Publicznej w Kobylnicy
Rodzinie i Najbliższym
ś+ p Mariusza Pawłowskiego
Dyrektora Szkoły Podstawowej w Sycewicach
najszczersze wyrazy żalu i współczucia, wsparcia i otuchy
w trudnych chwilach składają
Dyrektor i Pracownicy
Gminnego Centrum Kultury i Promocji w Kobylnicy
Z wielkim żalem żegnamy
Pana Mariusza Pawłowskiego
Dyrektora SP w Sycewicach w latach 1990-2021.
Wyrazy głębokiego współczucia i wsparcia
całej Rodzinie i Bliskim
składa
Dyrektor i Pracownicy Centrum Usług Wspólnych w Kobylnicy
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia
Wiesława
4 l
Mirka i Piotr
4 l
Jan Plutowski
4 l
Marta Bursztynowicz
4 l
IL
4 l
Małgorzata Wolniszewska
4 l
Małgorzata Adamczyk
4 l
Eleonora Sztajnke
4 l
Janina i Andrzej Seemann
4 l