Marek Biczyk

Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 27.04.2021
Nowosci

Wyrazy współczucia z powodu śmierci
Pana
Marka Biczyka

Sędziego Sądu Okręgowego w Toruniu

Rodzinie i Bliskim

składają
Prezes, Wiceprezesi i Sędziowie
Sądu Apelacyjnego w Gdańsku

Plaża

Rodzinie i Bliskim
wyrazy współczucia z powodu śmierci
Sędziego Sądu Okręgowego w Toruniu

ś+p
Marka Biczyka

składają:

prezes, dyrektor, sędziowie, asesorzy,
referendarze, kuratorzy i pracownicy
Sądu Rejonowego w Toruniu

Pragnę złożyć podziękowania

wszystkim, którzy wzięli udział
w uroczystościach pogrzebowych
mojego męża

ś+p
Marka Biczyka

a także wyrazili słowa wsparcia i otuchy
w tym najtrudniejszym dla mnie czasie:

Panu Prezydentowi Miasta Torunia,
Księżom,
Sędziom, Prokuratorom, Adwokatom,
Referendarzom, Asesorom, Kuratorom
i wszystkim Współpracownikom,
całemu środowisku prawniczemu,
z którym mój mąż był bardzo związany,
Dyrektorom, Koleżankom, Kolegom,
Pracownikom, Rodzicom i Wychowankom
Kujawsko-Pomorskiego Specjalnego Ośrodka
Szkolno-Wychowawczego im. J. Korczaka w Toruniu
i Placówki Opiekuńczo-Wychowawczej
„Insieme - Razem”,
Pani Dyrektor, Nauczycielom,
Rodzicom i Uczniom
ze Szkoły Podstawowej nr 27 w Toruniu,
Rodzinie, Przyjaciołom i Znajomym.

Monika Biczyk

Z głębokim żalem
przyjęliśmy wiadomość o śmierci

sędziego
Sądu Okręgowego w Toruniu
Marka Biczyka

- prokuratorzy
Prokuratury Okręgowej w Toruniu

Z wielkim żalem przyjęliśmy wiadomość o śmierci

ś+p
Marka Biczyka

Sędziego Sądu Okręgowego w Toruniu,
Przewodniczącego II Wydziału Karnego.

Rodzinie, Bliskim i Znajomym
szczere wyrazy współczucia
składają

Dziekan, Okręgowa Rada Adwokacka oraz Adwokaci
Kujawsko-Pomorskiej Izby Adwokackiej w Toruniu

Z wielkim bólem i smutkiem żegnamy

ś+p
Marka Biczyka

Sędziego Sądu Okręgowego w Toruniu

Najszczersze wyrazy współczucia
Żonie Monice, Dzieciom,
całej Rodzinie
oraz Bliskim

składają
Prezes, Wiceprezesi, Dyrektor, Sędziowie oraz Pracownicy
Sądu Okręgowego w Toruniu

23 kwietnia 2021 roku odszedł od nas

Marek Biczyk

nasz wspaniały kolega, towarzysz wielu żartów,
bardzo dobry i mądry człowiek.

Zostawiłeś Marku wielką pustkę.

Łączymy się w bólu z
Rodziną i Przyjaciółmi

Koleżanki i koledzy z Wydziału

Non omnis moriar

Jesteśmy dziś wszyscy z Rodziną naszego Przyjaciela

ś.p.

Marka Biczyka

W tych najtrudniejszych dniach jesteśmy przy Was, Kochani –

Moniko, Ingo, Kacprze.

Wiemy, że nic nie zastąpi Wam wspaniałego, troskliwego Taty

i najlepszego, kochającego Męża.

Kierujemy do Was słowa wsparcia, otuchy i pocieszenia.

Nasze serca i myśli są z Wami.

Dorota i Maciej, Beata i Bartek, Dorota i Piotr, Dorota i Michał, Asia i Marcin, Janusz i Emilka, Hania i Michał, Elżbieta, Kinga i Kuba, Basia i Marek, Kasia i Sebastian

Napisz wspomnienie

Możesz dodać wideo, obrazek lub zapalić świeczkę.

Wprowadź wiadomość

Wstaw link z YouTube

Możesz skopiować url filmu na YouTube i wkleić go w ramce poniżej.

Wideo będzie wyświetlane w Twoim komentarzu i możliwe do odtworzenia przez innych.

Podaj link z YouTube

FileName

Dodaj obrazek
Wybierz plik z komputera lub przeciągnij go i upuść tutaj
Wielkość pliku nie może przekraczać 8 MB i musi być jednym z następujących formatów: .jpg,.jpeg,.png,.gif
Wybierz świeczkę

Zostań powiadomiony

Wpisz poniżej swój adres mailowy jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o świeczkach i wiadomościach zamieszczonych na stronie tego anonsu.

Obrazek wybrany przez użytkownika
Na zawsze w naszej pamięci

Angelika


5 l

Koniec zawartości

Nie ma więcej stron do wyświetlenia