Marek Biczyk
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 27.04.2021
Nowosci
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 27.04.2021
Nowosci
Wyrazy współczucia z powodu śmierci
Pana
Marka Biczyka
Sędziego Sądu Okręgowego w Toruniu
Rodzinie i Bliskim
składają
Prezes, Wiceprezesi i Sędziowie
Sądu Apelacyjnego w Gdańsku
Rodzinie i Bliskim
wyrazy współczucia z powodu śmierci
Sędziego Sądu Okręgowego w Toruniu
ś+p
Marka Biczyka
składają:
prezes, dyrektor, sędziowie, asesorzy,
referendarze, kuratorzy i pracownicy
Sądu Rejonowego w Toruniu
Pragnę złożyć podziękowania
wszystkim, którzy wzięli udział
w uroczystościach pogrzebowych
mojego męża
ś+p
Marka Biczyka
a także wyrazili słowa wsparcia i otuchy
w tym najtrudniejszym dla mnie czasie:
Panu Prezydentowi Miasta Torunia,
Księżom,
Sędziom, Prokuratorom, Adwokatom,
Referendarzom, Asesorom, Kuratorom
i wszystkim Współpracownikom,
całemu środowisku prawniczemu,
z którym mój mąż był bardzo związany,
Dyrektorom, Koleżankom, Kolegom,
Pracownikom, Rodzicom i Wychowankom
Kujawsko-Pomorskiego Specjalnego Ośrodka
Szkolno-Wychowawczego im. J. Korczaka w Toruniu
i Placówki Opiekuńczo-Wychowawczej
„Insieme - Razem”,
Pani Dyrektor, Nauczycielom,
Rodzicom i Uczniom
ze Szkoły Podstawowej nr 27 w Toruniu,
Rodzinie, Przyjaciołom i Znajomym.
Monika Biczyk
Z głębokim żalem
przyjęliśmy wiadomość o śmierci
sędziego
Sądu Okręgowego w Toruniu
Marka Biczyka
- prokuratorzy
Prokuratury Okręgowej w Toruniu
Z wielkim żalem przyjęliśmy wiadomość o śmierci
ś+p
Marka Biczyka
Sędziego Sądu Okręgowego w Toruniu,
Przewodniczącego II Wydziału Karnego.
Rodzinie, Bliskim i Znajomym
szczere wyrazy współczucia
składają
Dziekan, Okręgowa Rada Adwokacka oraz Adwokaci
Kujawsko-Pomorskiej Izby Adwokackiej w Toruniu
Z wielkim bólem i smutkiem żegnamy
ś+p
Marka Biczyka
Sędziego Sądu Okręgowego w Toruniu
Najszczersze wyrazy współczucia
Żonie Monice, Dzieciom,
całej Rodzinie
oraz Bliskim
składają
Prezes, Wiceprezesi, Dyrektor, Sędziowie oraz Pracownicy
Sądu Okręgowego w Toruniu
23 kwietnia 2021 roku odszedł od nas
Marek Biczyk
nasz wspaniały kolega, towarzysz wielu żartów,
bardzo dobry i mądry człowiek.
Zostawiłeś Marku wielką pustkę.
Łączymy się w bólu z
Rodziną i Przyjaciółmi
Koleżanki i koledzy z Wydziału
Non omnis moriar
Jesteśmy dziś wszyscy z Rodziną naszego Przyjaciela
ś.p.
Marka Biczyka
W tych najtrudniejszych dniach jesteśmy przy Was, Kochani –
Moniko, Ingo, Kacprze.
Wiemy, że nic nie zastąpi Wam wspaniałego, troskliwego Taty
i najlepszego, kochającego Męża.
Kierujemy do Was słowa wsparcia, otuchy i pocieszenia.
Nasze serca i myśli są z Wami.
Dorota i Maciej, Beata i Bartek, Dorota i Piotr, Dorota i Michał, Asia i Marcin, Janusz i Emilka, Hania i Michał, Elżbieta, Kinga i Kuba, Basia i Marek, Kasia i Sebastian
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia
Angelika
5 l