Dzisiejsze

Mikołaj Myszkiewicz

Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 25.08.2012
Głos Wielkopolski

<p><em>Spoczywaj w spokoju, nasz Aniołku.</em></p>
<p>Z głębokim żalem zawiadamiamy,<br />że dnia 25 sierpnia 2012 r.</p>
<p>zmarł nasz ukochany Synek i Brat</p>
<h5><strong>ś†p<br />Mikołaj Myszkiewicz</strong></h5>
<p>Pogrzeb odbędzie się 29 sierpnia 2012 r.<br />o godzinie 12.00 na cmentarzu w Dolsku.</p>
<p>Rodzina</p>

Spoczywaj w spokoju, nasz Aniołku.

Z głębokim żalem zawiadamiamy,
że dnia 25 sierpnia 2012 r.

zmarł nasz ukochany Synek i Brat

ś†p
Mikołaj Myszkiewicz

Pogrzeb odbędzie się 29 sierpnia 2012 r.
o godzinie 12.00 na cmentarzu w Dolsku.

Rodzina

Plaża

Napisz wspomnienie

Możesz dodać wideo, obrazek lub zapalić świeczkę.

Wprowadź wiadomość

Wstaw link z YouTube

Możesz skopiować url filmu na YouTube i wkleić go w ramce poniżej.

Wideo będzie wyświetlane w Twoim komentarzu i możliwe do odtworzenia przez innych.

Podaj link z YouTube

FileName

Dodaj obrazek
Wybierz plik z komputera lub przeciągnij go i upuść tutaj
Wielkość pliku nie może przekraczać 8 MB i musi być jednym z następujących formatów: .jpg,.jpeg,.png,.gif
Wybierz świeczkę

Zostań powiadomiony

Wpisz poniżej swój adres mailowy jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o świeczkach i wiadomościach zamieszczonych na stronie tego anonsu.

Tęsknimy za Wami

Iwona


4 godz.

Obrazek wybrany przez użytkownika


4 godz.

Obrazek wybrany przez użytkownika
Milusi Kochany, przesyłamy Ci buziaki, uściski i ogrom miłości - "wieśniaki" z Ostrowieczna

Mami i Pepe


4 godz.

Obrazek wybrany przez użytkownika
Małemu Mikusiowi babcia Klapcia Mariolka

Małemu Mikusiowi babcia Klapcia Mariolka


4 godz.

Obrazek wybrany przez użytkownika
Aniołkowi

M. Hoffman


5 d

Obrazek wybrany przez użytkownika
Buziaki do nieba od babci Klapci Mariolki

Buziaki do nieba od babci Klapci Mariolki


5 d

Obrazek wybrany przez użytkownika
Jesteście szczęśliwi w niebie

Jesteście szczęśliwi w niebie


1 tyg.

Obrazek wybrany przez użytkownika
Dla mojego kolegi Mikołaja

Kolega


1

1 tyg.

Obrazek wybrany przez użytkownika
Małemu Mikusiowi babcia Klapcia Mariolka

Małemu Mikusiowi babcia Klapcia Mariolka


1 tyg.

Obrazek wybrany przez użytkownika
Dla mojego kolegi Mikołaja

Kolega


1 tyg.

Obrazek wybrany przez użytkownika
Buziaki do nieba od babci Klapci Mariolki

Buziaki do nieba od babci Klapci Mariolki


1 tyg.

Obrazek wybrany przez użytkownika
Aniołkowi

Tup, tup, tup


2 tyg.

Obrazek wybrany przez użytkownika
Małemu Mikusiowi babcia Klapcia Mariolka

Małemu Mikusiowi babcia Klapcia Mariolka


2 tyg.

Obrazek wybrany przez użytkownika
H. Witkowska

H. Witkowska z rodziną


2 tyg.

Obrazek wybrany przez użytkownika
Aniołkowi

K.K.


2 tyg.

Obrazek wybrany przez użytkownika
Małemu Mikusiowi babcia Klapcia Mariolka

Małemu Mikusiowi babcia Klapcia Mariolka


2 tyg.

Obrazek wybrany przez użytkownika
01.06.2025 Z okazji Dnia Dziecka życzę Ci: Kolorowych snów, uśmiechu od ucha do ucha, pięknych bajek na dobranoc, własnego pieska i kotka, co dzień nowych przygód, butów siedmiomilowych i gwiazdki z nieba życzy kolega

Dla mojego kolegi Mikołaja


3 tyg.

Obrazek wybrany przez użytkownika
Cudownego i radosnego Niebieskiego Dnia Dziecka Aniołku

K.K.


3 tyg.

Obrazek wybrany przez użytkownika
Wita Aniołki słoneczny ranek, tyle dzisiaj w niebie niespodzianek, tyle przygód czeka Was. Pierwszy czerwca! Wstawać czas! Dzisiaj święto wszystkich dzieci – to szczególny dla nich dzień. Jasne złote słonko świeci, spoza chmur uśmiecha się. Dzisiaj święto wszystkich dzieci Niech im pięknie słońce świeci! Wszyscy śmieją się od rana, każda buźka roześmiana. Czar zabawy dziś panuje, każde serce się raduje. Ptaszki dziś śpiewają i życzenia Mikiemu składają:)

Kochany Mikusiu! Cudownego Dnia Dziecka w puchatych chmurkach życzy Babcia Klapcia Mariolka


3 tyg.

Obrazek wybrany przez użytkownika
Spójrzcie wszyscy tu do góry, to ja kiwam do Was z tej niebieskiej chmury. Słonko i gwiazdki dla nas świecą i to dla Was raz deszczyk, a raz te białe płatki ode mnie z nieba lecą. W każdy dzień i noc ja wciąż na Was patrzę, Wasze włosy gładzę i wtulam się w ramiona Wasze. Modlę się za Was i z całej siły Wam pomagam. Mogę tak robić, bo ja tu w niebie z żadnymi kłopotami się nie zmagam. Popatrzcie jeszcze tylko na te błękitne chmury - to Ja - mały Bulaczek Miki - jestem tu u góry:)

Miki! Najweselszego, najwspanialszego Dnia Dziecka, zielonych traktorków i princesek kokosowych :)


3 tyg.

Obrazek wybrany przez użytkownika
Aniołkowi

K.K.


3 tyg.

Obrazek wybrany przez użytkownika
H. Witkowska z rodziną

H. Witkowska z rodziną


3 tyg.

Obrazek wybrany przez użytkownika
Cześć Miksiński Kochany

Cześć Miksiński Kochany


3 tyg.

Obrazek wybrany przez użytkownika
Małemu Mikusiowi babcia Klapcia Mariolka

Małemu Mikusiowi babcia Klapcia Mariolka


3 tyg.

Koniec zawartości

Nie ma więcej stron do wyświetlenia