Krzysztof Szafranek

Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 06.10.2011
Gazeta Lubuska

<p><em>„Odszedłeś tak nagle, że ani uwierzyć, ani się pogodzić&quot;</em></p>
<p>Pogrążeni w rozpaczy, z ogromnym bólem zawiadamiamy,<br />że 3 października 2011 roku odszedł od nas nagle w wieku 23 lat,<br />najdroższy TATUŚ, NARZECZONY, SYN,<br />BRAT, SZWAGIER, WUJEK i WNUK</p>
<h5><strong>śp.<br />KRZYSZTOF SZAFRANEK</strong></h5>
<p>Pogrzeb odbędzie się dziś 6 października 2011 roku o godz. 9.50<br />na cmentarzu komunalnym (starym) przy ul. Wrocławskiej<br />w Zielonej Górze.</p>
<p>Pogrążona w smutku<br />Rodzina</p>
<p><em>„Jak trudno żegnać na zawsze kogoś, kto jeszcze mógł być z nami &quot;</em></p>

„Odszedłeś tak nagle, że ani uwierzyć, ani się pogodzić"

Pogrążeni w rozpaczy, z ogromnym bólem zawiadamiamy,
że 3 października 2011 roku odszedł od nas nagle w wieku 23 lat,
najdroższy TATUŚ, NARZECZONY, SYN,
BRAT, SZWAGIER, WUJEK i WNUK

śp.
KRZYSZTOF SZAFRANEK

Pogrzeb odbędzie się dziś 6 października 2011 roku o godz. 9.50
na cmentarzu komunalnym (starym) przy ul. Wrocławskiej
w Zielonej Górze.

Pogrążona w smutku
Rodzina

„Jak trudno żegnać na zawsze kogoś, kto jeszcze mógł być z nami "

Plaża

Napisz wspomnienie

Możesz dodać wideo, obrazek lub zapalić świeczkę.

Wprowadź wiadomość

Wstaw link z YouTube

Możesz skopiować url filmu na YouTube i wkleić go w ramce poniżej.

Wideo będzie wyświetlane w Twoim komentarzu i możliwe do odtworzenia przez innych.

Podaj link z YouTube

FileName

Dodaj obrazek
Wybierz plik z komputera lub przeciągnij go i upuść tutaj
Wielkość pliku nie może przekraczać 8 MB i musi być jednym z następujących formatów: .jpg,.jpeg,.png,.gif
Wybierz świeczkę

Zostań powiadomiony

Wpisz poniżej swój adres mailowy jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o świeczkach i wiadomościach zamieszczonych na stronie tego anonsu.

Obrazek wybrany przez użytkownika
AG


9 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Niech dobry Bóg ma Ciebie w swojej opiece


9 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Snem szczęśliwym śpij spokojnie


9 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
mama śp. Joasi Jałocha


9 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
AG


9 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Niech Pan przytuli Cię do serca i ogrzeje ciepłem swoich ramion


9 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
AG


9 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Ania, Robert, Kamil


9 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
AG


9 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
mama śp. Joasi Jałocha


9 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Szczęścia wiecznego w Ojczyźnie niebieskiej


9 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
AG


9 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Ania, Robert, Kamil


9 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Spotkania z Królem i Zbawcą


9 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
mama śp. Joasi Jałocha


9 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Ania, Robert, Kamil


9 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
AG


9 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
<p>Dusza Twoja Synku bezpieczna i daleka od ziemskich trosk. Ona już "widzi Pana takiego, jakim je</p> Nie boli to, że Ciebie już nie ma… lecz smutek dnia bez Twego uśmiechu. Nie boli to, że Cię nie zobaczę… lecz pustka dni w których Ciebie zabrakło nie boli? a może tylko sercu tak cały czas tłumaczę ułudą spokoju dni nakreślając by wariować przestało… jak sercu wytłumaczyć, że to pisklę co z gniazda za wcześnie wypadło, a w darze od Boga skrzydła połamało teraz jest szczęśliwe? Jak ukoić ból? zamknąć w ciszy to, co chciałoby się wykrzyczeć powiedzieć zbolałemu sercu zamilcz i przestań wreszcie z tęsknoty krzyczeć; ⊰♥⊱✿⊰♥⊱✿⊰♥⊱✿♥⊱✿⊰♥⊱✿⊰​​♥⊱✿♥⊱ Panie Jezu, nasz Zbawicielu, Ty wydałeś się na śmierć, aby wszyscy ludzie mogli dostąpić zbawienia i przejść ze śmierci do życia, dzięki Ci składam za wszystkie dobrodziejstwa, którymi obdarzyłeś swego sługę w ziemskim życiu i które za jego pośrednictwem przypadły nam w udziale. Chryste, któryś zwyciężył potęgę śmierci i zmartwychwstał dla zbawienia wierzących, pokornie błagam Cię, abyś pocieszył wszystkich nas płaczących, którzy się modlimy za drogiego zmarłego... Daj nam moc, pozostającym na ziemi, abyśmy się wzajemnie pocieszali słowami wiary, aż spotkamy się wszyscy w Tobie, Chryste, i na zawsze połączymy się z Tobą i naszym Synkiem Krzysiem; (wg bł.Johna Henryego Newmana) Proszę Cię zatem, Boże łaskawy, niech mój Synek, którego opłakuję, odpoczywa w pokoju wiecznym. Niechaj się cieszy razem z Tobą - radością niezmąconą, jasnością Twego światła i szczęściem obcowania z Tobą, a skołatana jego dusza niech znajdzie miejsce wiecznej ochłody i wreszcie znajdzie dom.


9 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
AG


9 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
EB


9 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Ania, Robert, Kamil


9 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
mama śp. Joasi Jałocha


9 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Popielcowe światełko pamięci


9 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
AG


9 l

Koniec zawartości

Nie ma więcej stron do wyświetlenia