Henryk Urbanek

This was published in the following publications on 13.11.2009:
Nowa Trybuna Opolska

<p>Z Głębokim żalem I Smutkiem żegnamy</p>
<h4>Henryka Urbanka</h4>
<p>Rodzinie i Bliskim Pragniemy Złożyć Wyrazy Współczucia W Imieniu Całej Załogi Fabryki Maszyn i Urządzeń FAMAK S.A.</p>
<p>Zarząd Famak S.A.</p>

Z Głębokim żalem I Smutkiem żegnamy

Henryka Urbanka

Rodzinie i Bliskim Pragniemy Złożyć Wyrazy Współczucia W Imieniu Całej Załogi Fabryki Maszyn i Urządzeń FAMAK S.A.

Zarząd Famak S.A.

Beach

Write a greeting

You can add a video, upload an image or light a candle.

Please enter a message

Insert a link from YouTube

You can go to a video on YouTube, copy the URL and paste it in the box below.

The video will be displayed on your comment, allowing others to play it.

Please insert a link from YouTube

FileName

Please upload an image
Select file from your computer or drag and drop it here.
The file size must not exceed 8 MB and must be one of the following formats: .jpg,.jpeg,.png,.gif
Please select a candle

Get notified

Enter your email below if you would like to be notified when a greeting is posted on this memorial page.

Image chosen by user
Pamiętam.

Maria Bitka-Urbanek


1w

Dzisiaj Twoje Urodziny Henryku! To był zawsze miły i ciepły dzień. Odpoczywaj w spokoju. Twoja Marysieńka

Maria Bitka-Urbanek


1w

Image chosen by user
Pamiętam ten piękny dla Nas dzień. Odpoczywaj w pokoju. Twoja Marysieńka

Maria Bitka-Urbanek


2mos

Image chosen by user
Pamiętam wszystkie Nasze piękne , wspólne Święta

Maria Bitka-Urbanek


2mos

Image chosen by user
Pamiętam Henryku ! Twoja Marysieńka

Maria Bitka-Urbanek


2mos

Image chosen by user
Świątecznie, bajecznie nam bywało. Twoja Marysieńka

Maria Bitka-Urbanek


5mos

Image chosen by user
Pamiętam. Twoja Marysieńka

Maria Bitka-Urbanek


6mos

Image chosen by user
Zawsze będę pamiętać. Twoja Marysieńka

Maria Bitka-Urbanek


6mos

Image chosen by user
Odpoczywaj w pokoju. Pamiętam ten smutny dzień - dzień Twojego pogrzebu. M

Maria Bitka-Urbanek


7mos

Image chosen by user
Pamiętam.

Maria Bitka-Urbanek


7mos

Image chosen by user
Pamiętam ...zawsze będę . Twoja Marysieńka

Maria Bitka-Urbanek


7mos

Image chosen by user
Mija kolejny rok od Twojej zbyt szybkiej i niepotrzebnej śmierci. Pamiętam Henryku. Jak co roku odbyła się msza św. za Twoją Duszę w Naszym małym kościółku. Odpoczywaj w spokoju. Twoja Marysieńka

Maria Bitka-Urbanek


7mos

Image chosen by user
Pamiętam. Twoja Marysieńka

Maria Bitka-Urbanek


8mos

Image chosen by user
Pamiętam. Odpoczywaj w spokoju. Twoja Marysieńka

Maria Bitka-Urbanek


1yr

Image chosen by user
To Nasz piękny MAJ. Pamiętam. Twoja Marysieńka

Maria Bitka-Urbanek


1yr

Image chosen by user
Na zawsze w mojej pamięci i SERCU. Twoja Marysieńka

Maria Bitka-Urbanek


1yr

Image chosen by user
Odpoczywaj w spokoju Henryku. Pamiętam. Twoja Marysieńka

Maria Bitka-Urbanek


1yr

Image chosen by user
Pamiętam. Twoja Marysieńka

Maria Bitka-Urbanek


1yr

Image chosen by user
Pamiętam.....

Maria Bitka-Urbanek


1yr

Image chosen by user
Pamiętam Henryku wszystkie Nasze przepiękne Święta Bożego Narodzenia. Odpoczywaj w pokoju. Twoja Marysieńka

Maria Bitka-Urbanek


1yr

Image chosen by user
Dzisiaj była msza św. za Ciebie w 15 rocznicę Twojej niepotrzebnej, wczesnej śmierci. Odpoczywaj w pokoju Henryku. Marysia

Maria Bitka-Urbanek


1yr

Image chosen by user
Pamiętam.....Twoja Marysieńka

Maria Bitka-Urbanek


1yr

Image chosen by user
Odpoczywaj w spokoju. Twoja Marysieńka. PS. Dziękuję za odwiedziny.

Maria Bitka-Urbanek


1yr

Image chosen by user
Zawsze pamiętam. Twoja Marysieńka

Maria Bitka-Urbanek


1yr

End of content

No more pages to load