TADEUSZ PIÓRO
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 23.04.2020
Nowiny
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 23.04.2020
Nowiny
„Nie umiera ten, kto trwa w sercach i pamięci naszej”
Z wielkim smutkiem i niedowierzaniem przyjęliśmy wiadomość, że odszedł od nas
ś+p
Tadeusz Pióro
Był oddanym, pracowitym samorządowcem,
aktywnym Członkiem Zarządu Województwa Podkarpackiego,
Radnym Województwa Podkarpackiego,
a także zaangażowanym w sprawy miasta Burmistrzem Sanoka
oraz dyrektorem Klinicznego Szpitala Wojewódzkiego nr 1 w Rzeszowie.
Nie bał się wyzwań i ciężkiej pracy.
Zawsze sumiennie wykonywał swoje obowiązki,
co poświadczają liczne nagrody i odznaczenia państwowe.
Jeszcze nie tak dawno pełen energii, uśmiechnięty, z mnóstwem pomysłów,
życzliwy, chętny do niesienia pomocy.
Dzisiaj nie ma Go już z nami i ciężko się z tym pogodzić.
Będzie nam brakować Jego radości życia, optymizmu, zapału.
Łączymy się w modlitwie z
Rodziną i Bliskimi
oraz składamy wyrazy współczucia.
Marszałek Województwa Podkarpackiego
Władysław Ortyl
wraz z Zarządem Województwa Podkarpackiego
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia