Andrzej Zwierski
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 12.03.2020
Dziennik Bałtycki
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 12.03.2020
Dziennik Bałtycki
Minął ponad miesiąc, ale nadal trudno uwierzyć,
że odszedł mój kolega i przyjaciel
Andrzej „Barin” Zwierski
Przyjaźniliśmy się od dzieciństwa - wtedy powstają najtrwalsze związki koleżeńskie, kiedy odkrywamy otaczający nas świat i staramy się go zrozumieć.
Potem Andrzej został stomatologiem, ja chirurgiem,
ale nasza przyjaźń trwała do śmierci Andrzeja.
Brakuje mi Jego obecności, uważałem, że tak będzie zawsze
i zawsze będzie można się spotkać i porozmawiać o życiu, rodzinie, planach na przyszłość.
Teraz powstała luka, której na tym świecie
nie da się wypełnić.
Spoczywaj w pokoju Marek Zieliński
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia