Magdalena Pająk
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 17.09.2010
Dziennik Zachodni
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 17.09.2010
Dziennik Zachodni
Z wielkim bólem i smutkiem oraz w poczuciu
niepowetowanej straty
przyjęliśmy wiadomość o nagłej śmierci
śp.
Magdaleny Pająk.
Studentki II roku prawa na Wydziale Prawa i Administracji
Uniwersytetu Śląskiego,
Przewodniczącej Samorządu Studenckiego Wydziału Prawa i Administracji,
Reprezentantki studentów w Senacie Uniwersytetu Śląskiego.
Rodzinie, Najbliższym oraz Przyjaciołom Magdy,
których ta śmierć najbardziej dotknęła,
wyrazy szczerego współczucia i żalu
składają
Rektor, Senat oraz Społeczność Akademicka
Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach.
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia
Krysia
15 l
OLAF
15 l
Kinga
15 l
Agata
15 l
Kasia
15 l
Aneta
15 l
Iwona
15 l
Małgorzata
15 l
Adrianna B.
15 l
Piotr K.
15 l
Marta
15 l
Wieczny odpoczynek- Kasia
15 l
Dałaś Nam tak wiele-B.P
15 l
Najukochańsz ej MAGDUSI
15 l
Bóg się cieszy że Cię ma-Ania
15 l
Mirek.W
15 l
Jedynej Madzi- Pamiętający .
15 l
Jakub Z.
15 l
Gwiazdeczce- kolega A.
15 l
PotrzebujęTw ego uśmiechu
15 l
Madziu jesteś Aniołem
15 l
Bartosz Zasiek
15 l
przyjaciel
15 l
Gabi
15 l