Maciej Grodzicki
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 09.10.2019
Dziennik Polski
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 09.10.2019
Dziennik Polski
Z głębokim żalem i smutkiem
przyjęliśmy wiadomość o śmierci
Naszego Kolegi
lek. dent.
Macieja Grodzickiego
Delegata na Okręgowy Zjazd Lekarzy
w latach 2001 – 2019
Członka Komisji Stomatologicznej
Okręgowej Rady Lekarskiej w Krakowie.
W Zmarłym tracimy wspaniałego Przyjaciela,
znakomitego lekarza dentystę.
Człowieka wielkiego serca i życzliwości dla ludzi.
Niezwykle koleżeńskiego i serdecznego.
Pozostanie na zawsze w naszej pamięci.
Rodzinie Zmarłego
składamy wyrazy szczerego współczucia.
Delegatura Okręgowej Izby Lekarskiej
w Nowym Sączu
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia