Barbara Pikiewicz
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 19.05.2020
Dziennik Zachodni
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 19.05.2020
Dziennik Zachodni
Z ogromnym smutkiem przyjęliśmy wiadomość o śmierci
Pani
Barbary Pikiewicz
Wieloletniej Dyrektor III LO w Dąbrowie Górniczej.
Założycielki i Kanclerz Akademii WSB.
Rodzinie i Bliskim
składamy wyrazy szczerego współczucia.
Agnieszka Pasternak
Przewodnicząca
Rady Miejskiej
wraz z Radnymi
Marcin Bazylak
Prezydent Miasta
Dąbrowa Górnicza
wraz ze Współpracownikami
ś+p
Łącząc się w żałobie i smutku
po śmierci
mgr Barbary Pikiewicz
założycielki i Kanclerz Akademii WSB
wyrazy głębokiego współczucia
Rodzinie i Bliskim
składają
Władze i Społeczność
Wyższej Szkoły Planowania Strategicznego
w Dąbrowie Górniczej
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia
Renata Kawczyńska Kopec
6 l