Elżbieta Wnętrzycka-Kania
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 07.01.2020
Dziennik Polski
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 07.01.2020
Dziennik Polski
ś+ p
Elżbieta
Wnętrzycka-Kania
Najukochańsza Mamusia i Siostra
przeżywszy lat 67, opatrzona św. sakramentami,
odeszła do Pana 28 grudnia 2019 roku.
Msza święta żałobna przy Zmarłej odprawiona zostanie
w czwartek, 9 stycznia 2020 roku o godz. 13.00
w kaplicy na cmentarzu Rakowickim,
po czym nastąpi odprowadzenie prochów Zmarłej
na miejsce wiecznego spoczynku,
o czym zawiadamiają pogrążeni w głębokim smutku
Dzieci i Siostra
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia