Bogdan Wręczycki
This was published in the following publications on 16.04.2020:
Dziennik Bałtycki
This was published in the following publications on 16.04.2020:
Dziennik Bałtycki
Z głębokim smutkiem i żalem
przyjęliśmy odejście od nas
Bogdana Wręczyckiego
artysty związanego z PWSSP,
obecną Akademią Sztuk Pięknych w Gdańsku.
Nauczyciela akademickiego kierującego pracowniami rysunku i malarstwa.
Niezwykle życzliwego i bardzo sympatycznego człowieka,
lubianego przez koleżanki i kolegów oraz swoich studentów.
Pani Iwonie Wręczyckiej,
Pani Magdalenie Godlewskiej,
Pani Berenice Godlewskiej,
Rodzinie, Przyjaciołom, Koleżankom, Kolegom i Uczniom
składamy wyrazy głębokiego współczucia.
Rektor, Senat i cała społeczność
Akademii Sztuk Pięknych w Gdańsku
End of content
No more pages to load
A.J.Lau
6yrs