Sławomira Bielecka
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 01.08.2009
Gazeta Pomorska
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 01.08.2009
Gazeta Pomorska
Podziękowanie Wszystkim, którzy w tak bolesnych dla mnie chwilach dzielili ze mną smutek i żal, okazali wiele serca, współczucia i życzliwości oraz uczestniczyli we mszy św. i ceremonii pogrzebowej mojej ukochanej żony śp. Sławomiry Bieleckiej a w szczególności ks. proboszczowi Ottonowi Szymków, rodzinie, sąsiadom i znajomym, wszystkim delegacjom oraz Zakładowi Pogrzebowemu pani Joanny Pawlińskiej za wspólną modlitwę, liczne intencje mszalne, złożone wieńce i kwiaty serdeczne podziękowania składa MĄŻ STANISŁAW z RODZINĄ
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia