Markowi Stockiemu Ludmile Łapińskiej
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 31.01.2020
Kurier Poranny
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 31.01.2020
Kurier Poranny
SERDECZNIE DZIĘKUJĘ
Pani Dyrektor Ludmile Łapińskiej,
Panu dr. Markowi Stockiemu
oraz
wszystkim lekarzom, pielęgniarkom i salowym
Zakładu Opiekuńczo-Leczniczego w Knyszynie
za długoletnią i profesjonalną opiekę
nad moją Mamą
Genowefą Dębowską
wdzięczna córka
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia