Waldemar Szkiela

This was published in the following publications on 23.08.2019:
Głos Koszaliński

Z głębokim żalem zawiadamiamy, że 21 sierpnia 2019 roku odszedł nasz Kochany Mąż, Tata, Dziadek, Brat i Teść Śp. Waldemar Szkiela Ceremonia pogrzebowa rozpocznie się 24 sierpnia 2019 roku o godz.12.30 w Kaplicy na Cmentarzu Komunalnym w Koszalinie. Pogrążona w smutku Rodzina

Beach

Ze smutkiem żegnamy
Waldemara Szkielę

Rodzinie i Bliskim
składamy
wyrazy głębokiego współczucia.
Koleżanki i Koledzy
z Grupy Konsalnet

Write a greeting

You can add a video, upload an image or light a candle.

Please enter a message

Insert a link from YouTube

You can go to a video on YouTube, copy the URL and paste it in the box below.

The video will be displayed on your comment, allowing others to play it.

Please insert a link from YouTube

FileName

Please upload an image
Select file from your computer or drag and drop it here.
The file size must not exceed 8 MB and must be one of the following formats: .jpg,.jpeg,.png,.gif
Please select a candle

Get notified

Enter your email below if you would like to be notified when a greeting is posted on this memorial page.

Image chosen by user
Synku, nie każdego dnia mam siłę, aby udawać, że wszystko jest dobrze Mama

Danuta Wójcicka /Szkiela/


8mos

Nie zapomnę Cię synku.bo zapominanie może trwać nawet całe życie. Ktoś mi powiedział synku "nie płacz, to nie wróci mu życia". Ale właśnie, że będę płakać, bo jest mi lżej, bo tęsknię za Tobą synku i nikt nie zrozumie mojego bólu. Mama

DANUTA WÓJCICKA


8mos

Image chosen by user
Pamiętam braciszku o Tobie i nigdy nie zapomnę. Dana

DANUTA WÓJCICKA


8mos

Image chosen by user
Synku-codziennie myślę ,żeby nie płakać. Ale płaczę .Powtarzam sobie ,ze to minie, ale nie minie -...NIGDY !!!! Twoja Mama.

Danuta Wójcicka / Szkiela/


8mos

Image chosen by user
Synku mój brakuje mi tylko Ciebie a czuję jakby nie było nikogo Mama.

Danuta Wójcicka / Szkiela/


8mos

Image chosen by user
Synku tak bardzo tęsknie za Tobą. To największa kara ,jaką dostałam od życia. Gdyby tak moje łzy oddały Twoje życie. Gdyby tak moje łzy cofnęły czas, byłbyś wśród nas, Mama

Danuta Wójcicka /Szkiela/


8mos

Image chosen by user
Synku bardzo mi żle. Nauczyłam się cierpieć i płakać w samotności. Oddałabym swoje życie za Twoje. Żebyś był, żebyś żył tu na Ziemi .To nie był Twój czas!!! Odszedłeś a tak bardzo nie chciałeś. Dla mnie to cios w samo w serce. Kochająca Cię Mama. Synuś wróć do mnie chociaż we śnie ,proszę ..Mama.

Danuta Wójcicka


8mos

Image chosen by user
Synku -ciężko mi bez Ciebie. Bardzo mi ciężko. Mama

Danuta Wójcicka


8mos

Image chosen by user
Synku mój mam pretensje do losu, że zabrał mi Ciebie!!! Nie tak miało być ,to ja miałam odejść nie Ty !!!. Pytam Pana Boga i nie mam odpowiedzi. Moja dusza umiera każdego dnia.. Ciężko mi synuś bez Ciebie . Mama

Danuta Wójcicka


8mos

Image chosen by user
Synku tęsknie straszliwe, nikt nie opisze tego co dzieje sie w moim sercu Twoja Mama

DANUTA WÓJCICKA


8mos

Image chosen by user
Synus, zrobiłabym wszystko, aby móc cofnąć czas. Żeby moje łzy mogły Cię wskrzesić ..ZYŁBYŚ!!!! Mama

Danuta Wójcicka


9mos

Image chosen by user
Synuś, próbuję zrozumieć sens Twojej śmierci ale nie mogę. Pomóż mi, czuwaj nade mną ,bo bardzo mi ciężko żyć. Pozostająca w rozpaczy Twoja Mama.

DANUTA WÓJCICKA


9mos

Image chosen by user
Synku są dni ,w których trudno mi oddychać, a ból przygniata tak mocno. Żadne słowa nie są w stanie skleić chociaż na chwilę milion kawałków mojego serca. Mama

Danuta Wójcicka


9mos

Image chosen by user
Pamiętam o Tobie kochany braciszku i tęsknię za Tobą. Spoczywaj w pokoju. Siostra Dana

Danuta Wóicicka /Szkiela/


9mos

Image chosen by user
Ukochany mój synku, kiedy Twoje życie zgasło, to na Niebie zapaliły się gwiazdy pamięci . Kocham Cię synuś i bardzo tęsknie za Tobą...Mama

Danuta Wójcicka /Szkiela/


9mos

Image chosen by user
Synku.. chciałabym mieć taką długą drabinę do Nieba ,żeby móc Cię do siebie przytulić .Twoja Mama

Danuta Wójcicka /Szkiela/


9mos

Image chosen by user
Ciężko mi synku, bardzo mi ciężko bez Ciebie. Twoja kochająca Cię MAMA.

Danuta Wójcicka / Szkiela /


9mos

Image chosen by user
Kochany mój synku, Twoje życie zgasło ale żyje w moim sercu. Bardzo za Tobą tęsknię i nie mogę pokonać bólu. Mama

Danuta Wójcicka /Szkiela /


9mos

Image chosen by user
Synku do końca życia moje serce będzie w kawałkach .Nie da sie inaczej,po prostu nie da się. Twoja zrozpaczona Mama

Danuta Wójcicka /Szkiela/


9mos

Image chosen by user
Kocham Cie synku, Ty juz jesteś z chrzestnym w Niebie a mnie strasznie ciężko żyć bez Ciebie. Każdego dnia i o każdej porze myślę o Tobie .Ten ból jest nie do zniesienia .

DANUTA WÓJCICKA


9mos

Image chosen by user
Synku....mój synku ...jak ciężko mi żyć bez Ciebie ..Mama

DANUTA WÓJCICKA


10mos

Image chosen by user
Synku mój, jak dalej żyć ?? moje serce wciąż krwawi i ta rana nigdy się nie zagoi. To juz trzy miesiące bez Ciebie . Mama

DANUTA WÓJCICKA


10mos

Image chosen by user
Ukochany synku, gdybym mogła oddać swoje życie za TWOJE .zrobiłabym to bez wahania. Ale żyję nadzieją ,że każdy kolejny dzień przybliża mnie do Ciebie . Mama

DANUTA WÓJCICKA


10mos

Image chosen by user
Kochany braciszku moja pamięc jest wieczna .Spoczywaj w pokoju .Sześć lat ...ale bol wciąz ten sam. Siostra Dana

DANUTA WÓJCICKA


10mos

End of content

No more pages to load