Waldemar Szkiela

This was published in the following publications on 23.08.2019:
Głos Koszaliński

Z głębokim żalem zawiadamiamy, że 21 sierpnia 2019 roku odszedł nasz Kochany Mąż, Tata, Dziadek, Brat i Teść Śp. Waldemar Szkiela Ceremonia pogrzebowa rozpocznie się 24 sierpnia 2019 roku o godz.12.30 w Kaplicy na Cmentarzu Komunalnym w Koszalinie. Pogrążona w smutku Rodzina

Beach

Ze smutkiem żegnamy
Waldemara Szkielę

Rodzinie i Bliskim
składamy
wyrazy głębokiego współczucia.
Koleżanki i Koledzy
z Grupy Konsalnet

Write a greeting

You can add a video, upload an image or light a candle.

Please enter a message

Insert a link from YouTube

You can go to a video on YouTube, copy the URL and paste it in the box below.

The video will be displayed on your comment, allowing others to play it.

Please insert a link from YouTube

FileName

Please upload an image
Select file from your computer or drag and drop it here.
The file size must not exceed 8 MB and must be one of the following formats: .jpg,.jpeg,.png,.gif
Please select a candle

Get notified

Enter your email below if you would like to be notified when a greeting is posted on this memorial page.

Image chosen by user
Synku straszliwie mi ciężko bez Ciebie .wczoraj dołączył do Ciebie Twój piesek. Jestem pełna żalu i pretensji do okrutnego losu. Mama.

Danuta Wójcicka /Szkiela/


2mos

Image chosen by user
Synuś ciężko mi bez Ciebie. Mama

Danuta Wójcicka /Szkiela/


2mos

Image chosen by user
SYNUS oddałabym wszystko żebyś żył. Cóż Ci mogę dać, czego życzyć w Dniu Urodzin ???!!!! Tylko morze wylanych łez. Spokojnego snu synku Mama

Danuta Wójcicka / Szkiela/


2mos

Image chosen by user
Synus ..wysyłam Ci moje serce,kwiatki i łzy ..Z okazji Twoich Urodzin . Kochająca Cię i zrozpatrzona Mama

Danuta WÓJCICKA / Szkiela/


2mos

Image chosen by user
Synku mój kochany ..nie wiem ,czego Ci życzyć .Dziś Twoje Święto,Twoje URODZINY .Świętuj w Niebie z Naszą rodziną..Na chwilę,na sekundę chciałbym Cię przytulić ..nie jest mi to dane .. Boże mój ..dlaczego ??!!!!!!!!! MAMA

Danuta WÓJCICKA/Szkiela/


2mos

Image chosen by user
Synus ..nie wiem jak przeżyję ten świąteczny czas. Akurat w tym dniu masz URODZINY .Serce mi pęka z żalu..Kochająca Cie Mama

Danuta Wójcicka /Szkiela/


2mos

Image chosen by user
Synku brakuje mi Ciebie..Mama

Danuta WÓJCICKA /Szkiela/


2mos

Image chosen by user
Synku nie ma Ciebie, ale jesteś!!! Kochająca Cię Mama

Danuta Wójcicka /Szkiela/


2mos

Image chosen by user
SYNUŚ najgorsza kara, jaką otrzymałam od życia....to strata Ciebie. Nic mnie tak załamało...życie dla mnie już nie ma sensu. Nic nie jest i nie będzie takie samo. Mama

Danuta Wójcicka /Szkiela /


3mos

Image chosen by user
ODPOCZYWAJ kochany żołnierzu, ja zawsze pamiętam o Tobie . Twoja siostra Dana

Danuta Wójcicka / Szkiela /


3mos

Image chosen by user
Synku ...cieżko mi .Mama

Danuta Wójcicka/ Szkiela/


3mos

Image chosen by user
Synuś, codziennie spoglądam w Niebo z nadzieją, że może Cię zobaczę!!! Nie potrafię synku zrozumieć, jestem pogrążona w bólu, tęsknocie i pretensji do losu. Dlaczego Ty a nie Ja ?? To dziecko winno pochować matkę a nie matka dziecko !!! Jak żyć synku jak to wszystko przetrwać .??? Synus proszę , pomóż ulżyj mi w tym cierpieniu . Mama

Danuta Wójcicka /Szkiela/


3mos

Image chosen by user
Synku moj, tęsknię,placzę i kocham .Mama

Danuta Wojcicka /Szkiela/


3mos

Image chosen by user
Synus byłeś ze mną za krótko, ale będziesz w moim sercu na zawsze. Mama

DANUTA WÓJCICKA/ Szkiela/


3mos

Image chosen by user
SYNKU,swoje życie oddałbym ,żebyś wrócił .Nikt i nic nie jest w stanie przywrócić mi już sensu życia. Nie pokonam już bólu,nie podniosę się już z tej tęsknoty. MAMA

Danuta WÓJCICKA /Szkiela/


4mos

Image chosen by user
Synku za co mnie tak ukarano zabierając mi Ciebie ??!!! Twoja śmierć wyrwała mi serce,a ciężar jaki odczuwam jest nie do udżwignięcia. Twoja Mama.

DANUTA WÓJCICKA/Szkiela/


4mos

Image chosen by user
Kochany moj braciszku czas nie zaciera i nigdy nie zatrze pamięci o Tobie. Twoja siostra Dana.

Danuta Wójcicka /Szkiela/


4mos

Image chosen by user
Synku każdego dnia i nocy myślę o Tobie ,i ciągle powtarzam, że tak daleko mi do Ciebie i tak ......blisko.!!! Twoja pogrążona we łzach i rozpaczy MAMA

Danuta Wójcicka/ Szkiela/


4mos

Image chosen by user
Synuś, gdybym tylko mogła wspiąć się do Nieba ..gdybym mogła .Ale nie mogę!! tak mi ciężko żyć bez Ciebie. Ten ból jest straszliwy, rozrywa mi serce. Twoja kochająca Mama

Danuta Wójcicka /Szkiela/


4mos

Image chosen by user
SYNUŚ....odkąd odszedłeś runął mój cały świat!!!! Moja tęsknota jest niewyobrażalna. To nie Ty miałeś odejść ,to mnie powinno tu na ziemi nie być. To takie niesprawiedliwe synku. Mama

Danuta Wójcicka/Szkiela/


4mos

Image chosen by user
SYNKU mój badz ciepło otulony ,abyś nie czuł ciężkich łez, co płyną tu po Tobie. Kochająca Cię Mama.

DANUTA WÓJCICKA


5mos

Image chosen by user
Kochany braciszku ..pamiętam -Dana.

Danuta Wójcicka /Szkiela/


5mos

Image chosen by user
Synuś łzy płyną, bo moje serce nie może znieść bólu. Kochająca Cię Mama.

DANUTA WÓJCICKA/Szkiela/


5mos

Image chosen by user
Kochany braciszku wciąż żyjesz w moim sercu .Pamiętam o Tobie ,naszej siostrze, rodzicach. siostrzeńcu. Jesteście razem może Wam łatwiej, ja umieram każdego dnia z tęsknoty za Wami. Dana

DANUTA WÓJCICKA


5mos

End of content

No more pages to load