Waldemar Szkiela

This was published in the following publications on 23.08.2019:
Głos Koszaliński

Z głębokim żalem zawiadamiamy, że 21 sierpnia 2019 roku odszedł nasz Kochany Mąż, Tata, Dziadek, Brat i Teść Śp. Waldemar Szkiela Ceremonia pogrzebowa rozpocznie się 24 sierpnia 2019 roku o godz.12.30 w Kaplicy na Cmentarzu Komunalnym w Koszalinie. Pogrążona w smutku Rodzina

Beach

Ze smutkiem żegnamy
Waldemara Szkielę

Rodzinie i Bliskim
składamy
wyrazy głębokiego współczucia.
Koleżanki i Koledzy
z Grupy Konsalnet

Write a greeting

You can add a video, upload an image or light a candle.

Please enter a message

Insert a link from YouTube

You can go to a video on YouTube, copy the URL and paste it in the box below.

The video will be displayed on your comment, allowing others to play it.

Please insert a link from YouTube

FileName

Please upload an image
Select file from your computer or drag and drop it here.
The file size must not exceed 8 MB and must be one of the following formats: .jpg,.jpeg,.png,.gif
Please select a candle

Get notified

Enter your email below if you would like to be notified when a greeting is posted on this memorial page.

Image chosen by user
Spoczywaj w SPOKOJU MOJ KOCHANY BRACISZKU NIEZAPOMNIANY,​KOCHA​NY,​NIEZASTĄPIONY

DANUTA WÓJCICKA /SZKIELA/


3yrs

Image chosen by user
A chociaż Twój płomień życia za wcześnie zgasł, to myśl o Tobie jest zawsze w Nas

Danuta Wójcicka /Szkiela/


3yrs

Image chosen by user
CZAS....czas może zabliżnia rany,sle nigdy ich nie wyleczy

DANUTA WÓJCICKA/SZKIELA/


3yrs

Image chosen by user
37 miesięcy bez Ciebie, ale ból wciąż ten sam

DANUTA WÓJCICKA/SZKIELA/


3yrs

Image chosen by user
smutno mi braciszku ,bardzo mi smutno

DANUTA WÓJCICKA/SZKIELA/


3yrs

Dzisiaj ...3 lata..3 lata jak ...zlozony zostałeś do swojego wiecznego domku ...

Danuta Wojcicka / SZKIELA/


3yrs

Image chosen by user
Nie umiem juz niczego napisać...... mogę tylko wyrazić to ....serce mi pękło KOCHANY MÓJ BRACISZKU- pękło i nikt i nic nie jest w stanie temu zaradzić. Jedyna nadzieja, jedyna myśl, to ta, że kiedyś nam przyjdzie się spotkać, Więc czekaj na mnie. Nie wiem kiedy, ale kiedyś tam....Ach tyle km dzieli Nas od siebie !!! Byłabym zawsze, każdego dnia przy Twoim miejscu wiecznego spoczynku!! Ale jesteś, wciąż jesteś blisko mnie !!! Twoje zdjęcie i światełko pamięci pali się każdego dnia od rana do póżnego wieczora. To moja pamięć,to moja siostrzana miłość do Ciebie.

DANUTA WÓJCICKA/SZKIELA/


3yrs

Image chosen by user
Zawsze w mojej pamięci ukochany braciszku - to juz trzy lata !!! Trzy lata bez Ciebie -ale i z Tobą !!! Nie da się zapomnieć o Tobie po prostu sie nie da. Ból był ,jest i będzie -do ostatniej sekundy mojego życia

DANUTA WÓJCICKA/SZKIELA/


3yrs

Image chosen by user
zal,smutek ,łzy -tyle i az tyle

DANUTA WÓJCICKA/SZKIELA/


3yrs

Image chosen by user
Nigdy nie pogodzę się ,ze Ciebie juz nie ma i nigdy w moim sercu rana się nie zabliżni mój ukochany braciszku

DANUTA WÓJCICKA/SZKIELA/


3yrs

Image chosen by user
Są chwile, które nigdy nie wrócą ale w pamięci będą trwać wiecznie

DANUTA WÓJCICKA/SZKIELA/


3yrs

Image chosen by user
Jest na swiecie taki rodzaj smutku, którego nie można wyrazić łzami

Danuta Wójcicka/Szkiela/


3yrs

Image chosen by user
Brakuje mi tylko jednej osoby, a czuję jakby nie było nikogo

Danuta Wójcicka/Szkiela/


3yrs

Image chosen by user
czasami muszę wypłakać wszystkie łzy, żeby znaleść miejsce na uśmiech

Danuta Wójcicka/Szkiela/


3yrs

Image chosen by user
Nigdy nie pokonam bólu po Twojej stracie ,nie chcę i nie potrafię

Danuta Wójcicka/Szkiela/


4yrs

Image chosen by user
Tak mi ciężko braciszku , tak mi ciężko bez Ciebie

Danuta Wójcicka/Szkiela/


4yrs

Image chosen by user
"jak przeżyć wszystko jeszcze raz, jak ocalić tak szybko ginący czas "

Danuta Wójcicka/Szkiela/


4yrs

Image chosen by user
Byłam u Ciebie, stałam nad Tobą, zapaliłam Ci światełko, włożyłam do wazonu białe róże. A TY!!!??? Wiem, że czułeś ale nie mogłeś ...NIC !!! Dla mnie to straszne przeżycie...tak trudno sie z tym pogodzić, tak trudno powstrzymać morze spływających łez.

Danuta Wójcicka/Szkiela/


4yrs

Image chosen by user
Nauczyłam sie płakać w samotności, tak nie muszę się nikomu tłumaczyć

Danuta Wójcicka/Szkiela/


4yrs

Image chosen by user
Cały swiat zmalał, o Twoją kochaną postać kochany mój braciszku

Danuta Wójcicka/Szkiela/


4yrs

Image chosen by user
SWIAT wygląda tak samo,choć tyle się zmieniło Nic się juz nie powtórzy, nie będzie już tak jak było

Danuta Wójcicka/Szkiela/


4yrs

Image chosen by user
Dzis Twoje Imieniny. Zadzwoniłabym ,ale nie znam nr do Nieba, przyszłabym -ale nie znam adresu do Nieba....a Ty ??? Ty żyłeś dla Nas !! Kochałeś wszystkich i cicho odszedłeś.

Danuta Wójcicka


4yrs

Image chosen by user
"cóż wart jest dzis niewczesny żal, że los wziął to co dał ???IIIII

Danuta Wójcicka/Szkiela/


4yrs

Image chosen by user
TYLE nieposkładanych myśli...tyle suchych łez spływających po policzku .Niby niewiele, prawie nic....lecz to wszystko co mam mój kochany braciszku

Danuta Wójcicka/Szkiela/


4yrs

End of content

No more pages to load