Martę Górnicką - Wilczyńską
This was published in the following publications on 31.07.2019:
Dziennik Łódzki
This was published in the following publications on 31.07.2019:
Dziennik Łódzki
Z wielkim smutkiem żegnamy
Panią dr n. med.
Martę
Górnicką-Wilczyńską
która przez wiele lat pracowała jako oddany lekarz, ordynator oddziału oraz dyrektor
w Wojewódzkim Zespole Zakładów Opieki Zdrowotnej Centrum Leczenia Chorób Płuc i Rehabilitacji w Łodzi.
W okresie swojej długoletniej pracy wykształciła wielu lekarzy specjalistów, swoją wiedzą i doświadczeniem służyła zawsze Szpitalowi,
przyczyniając się do jego rozwoju.
Łączymy się w bólu
z Rodziną
Pamięć o Niej pozostanie wśród nas na zawsze.
Dyrekcja i Pracownicy Zespołu
Pogrążeni w smutku, z głębokim żalem pożegnaliśmy
w dniu 29 lipca 2019 roku
Panią
dr n. med.
Martę Górnicką-Wilczyńską
wieloletniego Ordynatora Oddziału Pulmonologii
i Chemioterapii Nowotworów Płuc
w Szpitalu Chorób Płuc im. Bł. Ojca Rafała Chylińskiego
w Łodzi.
Wyrazy współczucia składają
Rodzinie
lekarze, pielęgniarki, współpracownicy
End of content
No more pages to load