Z glebokim
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 13.01.2020
Kurier Lubelski
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 13.01.2020
Kurier Lubelski
Z głębokim smutkiem przyjęliśmy wiadomość,
że w dniu 9 stycznia 2020 roku zmarł
Pan
Zdzisław Pasik
długoletni pracownik Sądu Apelacyjnego w Lublinie.
Pani
Marcie Pasik
i
Panu
Marcinowi Pasikowi
składamy wyrazy szczerego współczucia.
W głębokim żalu łączymy się
z Rodziną i Najbliższymi,
których Jego śmierć pogrążyła w smutku i żałobie.
Prezesi, Dyrektor, sędziowie i pracownicy
Sądu Apelacyjnego w Lublinie
„Nie umiera ten,
kto trwa w pamięci żywych”
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia
Andrzej Sałek
6 l