Ewa Maria Piętka
This was published in the following publications on 18.02.2020:
Kurier Poranny
This was published in the following publications on 18.02.2020:
Kurier Poranny
Z przeogromnym bólem, żalem i smutkiem zawiadamiamy,
że w dniu 16 lutego 2020 r. odeszła od nas na zawsze
ś+p
Ewa Maria Piętka
nasza najukochańsza Mama, Babcia i Siostra,
nasza Opoka i Podpora, nasz przyjaciel - nasza Ewa
Wszystkich dookoła zarażałaś swoją energią,
humorem, radością życia i żywotnością,
ale też swoim uporem i dążeniem do celu.
Wszystkim potrzebującym dodawałaś otuchy, byłaś naszą ostoją, naszym wsparciem w każdej sekundzie życia.
Miałaś jeszcze jedno swoje ukochane dziecko Dom Kultury „Śródmieście”, o powstanie którego z determinacją
i uporem walczyłaś, i którym kierowałaś przez ćwierć wieku.
Mamo, Ewo - będziemy Ci zawsze wdzięczni za wszystko,
co dla nas robiłaś i zawsze będziemy o Tobie pamiętać. Bardzo brakuje nam Ciebie. Tęsknimy za Tobą.
Bardzo Cię kochamy. Prosimy Cię, dalej opiekuj się nami
z wysokiego, pięknego Nieba.
Nieutulona w bólu
Rodzina
Uroczystości pogrzebowe:
Wystawienie: 18 lutego 2020 r. o godz. 16.00,
Dom Pogrzebowy, ul. Abramowicza 1.
Wyprowadzenie: 19 lutego 2020 r. o godz. 14.00.
Msza święta o godz. 14.30 w b azylice św. Rocha w Białymstoku.
Po mszy św. pochowanie na Cmentarzu św. Rocha w Białymstoku.
Z głębokim żalem i smutkiem przyjęliśmy wiadomość,
że 16 lutego 2020 roku zmarła
ś+p
Ewa Maria Piętka
wieloletni dyrektor Domu Kultury „Śródmieście” w Białymstoku.
Żegnamy wspaniałego animatora kultury,
Osobę pełną energii i pasji, zaangażowaną
i oddaną swojej pracy.
Na zawsze pozostaniesz w naszej pamięci.
Rodzinie i Bliskim
wyrazy głębokiego współczucia
składają
Dyrektor i Pracownicy
Domu Kultury „Śródmieście” w Białymstoku
End of content
No more pages to load
GR
6yrs
Ania
6yrs