Leszek Pinczyński
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 25.05.2010
Dzień Nowotomysko-Grodziski
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 25.05.2010
Dzień Nowotomysko-Grodziski
„Serce złote miałeś, od życia dużo nie chciałeś, zawsze o nas dbałeś i zawsze nas kochałeś”
Podziękowania wszystkim, którzy dzielili z nami smutek i żal, okazali wiele serca i życzliwości oraz uczestniczyli we mszy świętej i ceremonii pogrzebowej śp. Leszka Pinczyńskiego, a w szczególności bliskim, strażakom, delegacjom, samorządowcom, znajomym, sąsiadom, przyjaciołom, współpracownikom, za wsparcie duchowe, wyrazy współczucia i kwiaty
składa żona z rodziną
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia
Dawid P.
16 l