Barbara Łukomska- Chudak
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 14.09.2019
Głos Wielkopolski
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 14.09.2019
Głos Wielkopolski
Z sercem pełnym smutku przyjęliśmy wiadomość,
że dnia 8 września 2019 roku odeszła na wieczny dyżur
Nasza Kochana i Najwspanialsza Szefowa
ś+p
dr Barbara
Łukomska-Chudak
Ordynator Oddziału IOM Szpitala MSW w Poznaniu
w latach 1976-1988.
Dziękujemy, że mogłyśmy być z Tobą,
wdzięczne za przepracowane lata
oraz wspólnie przeżyte piękne i niezapomniane chwile.
Marysia, Mira, Ania, Ela, Grażyna, Bożena, Małgosia
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia