Skladam se
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 28.05.2020
Głos Koszaliński
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 28.05.2020
Głos Koszaliński
Składam serdeczne podziękowania
Rodzinie, Przyjaciołom, Znajomym,
którzy uczestniczyli w ostatnim pożegnaniu
mojego męża
Andrzeja Grzyśki
Szczególne podziękowania i wyrazy wdzięczności
kieruję do całego personelu medycznego
Stacji Dializ w Koszalinie za opiekę, trud i troskę okazywaną mojemu mężowi Andrzejowi
w czasie wieloletniej choroby.
Żona Alicja Kozieł-Grzyśka
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia
Beata Lejkowska
6 l