Zofii Batko
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 22.01.2020
Dziennik Polski
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 22.01.2020
Dziennik Polski
Z głębokim smutkiem i żalem
przyjęliśmy wiadomość o śmierci
ś+ p
Zofii Batko
Skarbnika Miasta i Gminy Wieliczka,
Honorowego Obywatela
Królewskiego Górniczego Wolnego Miasta Wieliczka.
Zawsze oddana sprawie rozwoju samorządu lokalnego.
Praca dla innych była dla Niej wielką wartością.
Rodzinie i Bliskim
Zmarłej
składamy
wyrazy głębokiego współczucia
Tadeusz Luraniec
Przewodniczący Rady Miejskiej w Wieliczce
wraz z Radnymi
Szczere kondolencje i wyrazy współczucia
z powodu śmierci
ś+p
Zofii Batko
Skarbnika Miasta i Gminy Wieliczka
Honorowego Obywatela
Królewskiego Górniczego Wolnego Miasta Wieliczka
W naszej pamięci pozostanie jako rzetelna i uczciwa Osoba,
zawsze życzliwa i dobra, otwarta na drugiego człowieka.
Rodzinie i Bliskim
Zmarłej
składamy
wyrazy głębokiego współczucia
Sołtysi i Przewodniczący
Osiedli Miasta i Gminy Wieliczka
Z głębokim smutkiem i żalem
przyjęliśmy wiadomość o śmierci
ś+ p
Zofii Batko
Skarbnika Miasta i Gminy Wieliczka
Honorowego Obywatela Królewskiego
Górniczego Wolnego Miasta Wieliczka
Swoją służbę publiczną rozpoczęła 54 lata temu,
a blisko 30 lat - nieprzerwanie pełniła funkcję
Skarbnika Miasta i Gminy Wieliczka.
Serdeczna, życzliwa, całe życie z poświęceniem
pracowała na rzecz lokalnej wspólnoty samorządowej.
Rodzinie i Bliskim Zmarłej
składamy
wyrazy głębokiego współczucia
Artur Kozioł
Burmistrz Miasta i Gminy Wieliczka
wraz z z Pracownikami Urzędu Miasta i Gminy w Wieliczce
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia