Paweł Bodus

Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 11.01.2020
Głos Wielkopolski

„Można odejść na zawsze, by stale być blisko”.
ks. J. Twardowski

Dnia 8 stycznia 2020 roku odszedł od nas nagle nasz najukochańszy Syn

ŚP

PAWEŁ BODUS
lat 16

Msza św. pogrzebowa została odprawiona w poniedziałek
13 stycznia 2020 roku o godz. 12.00 w kościele pw. św. Antoniego na Starołęce w Poznaniu.
Pogrzeb odbył się o godz. 13.00 na cmentarzu parafialnym przy ul. św. Antoniego.

Pogrążeni w smutku
Rodzice

PODZIĘKOWANIA

Pragniemy z całego Serca podziękować wszystkim, którzy razem z nami żegnali Pawła i byli dla nas oparciem w tych trudnych chwilach.

Dziękujemy serdecznie całej naszej Rodzinie za nieustającą obecność, wsparcie, modlitwę i wszelką okazaną pomoc.

Dziękujemy naszym przyjaciołom, kolegom, znajomym, sąsiadom (obecnym i dawnym), jak również wszystkim przybyłym na uroczystości pogrzebowe delegacjom.

Dziękujemy kapłanom sprawującym Mszę Święta, całej służbie liturgicznej, organiście - wszystkim, którzy przyczynili się do tego, aby pożegnanie naszego Syna odbyło się w sposób tak uroczysty.

Szczególne podziękowania kierujemy do młodzieży, która tak licznie przybyła, aby pożegnać Pawła.
Dziękujemy Jego najbliższym kolegom i koleżankom, kolegom i koleżankom z czasów przedszkolnych i szkolnych: ze szkoły podstawowej z Os. Orła Białego w Poznaniu, z gimnazjum w Krzesinach, z XIV LO w Poznaniu, grupie młodzieży z IPSIS w Swarzędzu oraz wszystkim pozostałym, którzy znali i lubili Pawła.
Dziękujemy wszystkim przybyłym rodzicom Jego kolegów (wielu znało Go od przedszkola), a także ich opiekunom, nauczycielom i wychowawcom - dawnym i obecnym.

Cieszymy się, że byliście Z NIM i DLA NIEGO w tym dniu.

Prosimy: pamiętajcie o Nim - w Waszych sercach, wspomnieniach, w Modlitwie...

Rodzice

"Dlaczego miałbym nie być w Twoich myślach?
Tylko dlatego, że mnie nie widzisz?
To nie tak, gdyż jestem tuż obok,
jedynie z drugiej strony drogi..."

Św. Augustyn

Plaża

Napisz wspomnienie

Możesz dodać wideo, obrazek lub zapalić świeczkę.

Wprowadź wiadomość

Wstaw link z YouTube

Możesz skopiować url filmu na YouTube i wkleić go w ramce poniżej.

Wideo będzie wyświetlane w Twoim komentarzu i możliwe do odtworzenia przez innych.

Podaj link z YouTube

FileName

Dodaj obrazek
Wybierz plik z komputera lub przeciągnij go i upuść tutaj
Wielkość pliku nie może przekraczać 8 MB i musi być jednym z następujących formatów: .jpg,.jpeg,.png,.gif
Wybierz świeczkę

Zostań powiadomiony

Wpisz poniżej swój adres mailowy jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o świeczkach i wiadomościach zamieszczonych na stronie tego anonsu.

Życie to czas,w którym szukamy Boga.Śmierć to czas, w którym Go znajdujemy.​Wiecznoś​ć, to czas w którym Go posiadamy.Św. Franciszek Salezy.Nic nie przeminie,pozostaną wspomnienia!!!

Grażyna Cieślak


6 l

Piękna pieśń śpiewana na mszy pogrzebowej Pawła. Pamiętajmy...

MT


6 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Pani Agnieszko, Panie Sławku, przyjmijcie szczere wyrazy współczucia. Jesteśmy z Wami myślami i w modlitwie.

A.R. Pszczoła z rodziną


6 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Bardzo bolesna wiadomość

R


6 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Pani Agnieszko, Panie Sławku, dopiero dziś się dowiedzieliśmy. Przyjmijcie najszczersze wyrazy współczucia, myślami i modlitwą jesteśmy z Wami.

A.R. Pszczoła z rodziną


6 l

Bardzo smutna wiadomość ,myślami i sercem jestem z całą rodziną

Maria Kalupa


6 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Ogromny żal .... Szczere kondolencje dla Rodziny.

A.


6 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Bardzo bolesna wiadomość

Marysia


6 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
"Ci, których kochamy, nie umierają nigdy, bo miłość to nieśmiertelność" Emily Dickinson - myślami i sercem jestem z Wami

Marlena


6 l

Przesyłamy najgłębsze wyrazy współczucia i pamiętamy o Was w modlitwie.

Agata i Tomek Walczakowie


6 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Najgłębsze wyrazy współczucia dla Rodziców i Rodziny.

Halina Wyzuj


6 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Kochana Agnieszko, Sławku Wasz Paweł pozostanie na zawsze w naszych sercach i w naszej pamięci. Przesyłamy Wam najgłębsze wyrazy współczucia. Myślimy, modlimy się i wierzymy głęboko, że jego światło świeci na wieki.

Emilka i Basia Tatarynowicz


6 l

Wciąż nie mogę uwierzyć, wyrazy najgłębszego współczucia dla rodziny

Viktoria Kolasińska


6 l

Nie ma takich słów, aby ukoić Wasz ból drodzy Rodzice. Niech Bóg ma Was w opiece i doda sił w tych ciężkich chwilach. Jestem z Wami całym sercem. Wyrazy najgłębszego współczucia dla Rodziny.

Anna Grygiel


6 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Z całego serca bardzo współczuję ....Łącząc się z Państwem w modlitwie za syna i za Was o siłę w tym ogromnym bólu i tęsknocie - Agnieszka G.P.

Agnieszka G.P.


6 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
I can't believe that you're gone

Aśka


6 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Śpij w pokoju...

Jacek


6 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Ludzie, których kochamy, zostają na zawsze, bo zostawili ślady w naszych sercach. Kochani, jestem z wami myślami. Pamiętam w modlitwie.

Ania Dudziak


6 l

Wyrazy najgłębszego współczucia dla Rodziny. Myślami i modlitwą jesteśmy z Wami.

Milena i Janek


6 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Pan Bóg wie co robi ...

Ciocia Ania z Kuba i Kacprem


6 l

Składam wyraz mojego najgłębszego współczucia dla Rodziców i rodziny

Karolina Woźniak


6 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Agnisiu i Sławku, przytulamy Wasze umęczone serca.

Ciocia Helenka z rodziną


6 l

...A przecież nie cały umieram, to co we mnie niezniszczalne trwa! (tryptyk rzymski Jan PawełII)...​najgłębs​ze wyrazy współczucia dla Rodziny. Pamiętamy w modlitwie.

Hania i Paweł z rodziną


6 l

Wyrazy najgłębszego współczucia dla Rodziny. Śpieszmy się kochać ludzi, tak szybko odchodzą.

Tomasz Gust


6 l

Koniec zawartości

Nie ma więcej stron do wyświetlenia