Tadeusz PIÓRO
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 23.04.2020
Nowiny
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 23.04.2020
Nowiny
Z żalem przyjąłem informację o śmierci
Tadeusza Pióro
Radnego Sejmiku, a w latach 2013-2014
Członka Zarządu Województwa Podkarpackiego,
Burmistrza Miasta Sanoka w latach 2014-2018,
od listopada 2019 r. Dyrektora
Klinicznego Szpitala Wojewódzkiego nr 1 w Rzeszowie.
W osobie Zmarłego żegnam
kompetentnego samorządowca,
specjalistę z dziedziny biologii i epidemiologii,
a przede wszystkim dobrego człowieka,
zawsze gotowego do rzeczowej rozmowy.
Rodzinę
i Przyjaciół Zmarłego
proszę o przyjęcie kondolencji
i wyrazów wsparcia
w tych trudnych dla Państwa chwilach.
Prezydent Miasta Rzeszowa
dr h.c. Tadeusz FERENC
Z wielkim smutkiem przyjęliśmy wiadomość o śmierci
ś+p
Tadeusza Pióro
burmistrza Sanoka w latach 2014-2018,
doświadczonego i cenionego samorządowca.
Jego odejście dotknęło nas wszystkich.
Żegnamy Go z wielkim smutkiem.
Rodzinie i bliskim
składamy wyrazy głębokiego współczucia.
Przewodniczący
Rady Powiatu
Robert Pieszczoch
Pracownicy
Starostwa Powiatowego
Starosta Sanocki
Stanisław Chęć
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia