Antoninę Siwek-Pilch
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 11.01.2020
Dziennik Polski
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 11.01.2020
Dziennik Polski
Z największym żalem żegnamy
Naszą Drogą Koleżankę
Antoninę Siwek-Pilch
długoletnią pracownicę niepołomickiego magistratu,
osobę przyjazną i życzliwą.
Rodzinie i Bliskim
Pani Tosi
składamy
wyrazy najgłębszego współczucia.
Pracownicy Urzędu Miasta i Gminy
w Niepołomicach
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia