Waldemar Wasela
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 02.09.2019
Głos Wielkopolski
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 02.09.2019
Głos Wielkopolski
Z głębokim smutkiem i żalem
przyjęliśmy wiadomość o śmierci
ś+p
Waldemara Waseli
Długoletniego Członka
Automobilklubu Wielkopolski
Rodzinie Zmarłego
wyrazy szczerego współczucia
w imieniu społeczności klubowej
składa
Zarząd Automobilklubu Wielkopolski
Z głębokim smutkiem przyjęliśmy wiadomość,
że w dniu 27 sierpnia 2019 roku odszedł z naszego grona,
serdeczny Kolega i Przyjaciel
ś+p
Waldemar Wasela
Łączymy się w bólu
z Rodziną Zmarłego
Koleżanki i Koledzy
z Komisji Pojazdów Zabytkowych
Automobilklubu Wielkopolski
Msza św. pogrzebowa odprawiona zostanie
we wtorek, 3 września o godz. 9.00 w kościele
pw. Najświętszego Serca Jezusa przy ul. Kościelnej.
Ceremonia pogrzebowa w tym samym dniu o godz. 10.15
na cmentarzu Jeżyckim przy ul. Nowina.
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia