Andrzej Horoszkiewicz
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 09.12.2019
Głos Wielkopolski
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 09.12.2019
Głos Wielkopolski
Z głębokim smutkiem i żalem przyjęliśmy wiadomość o śmierci w dniu 29 listopada 2019 roku
ś+p
Andrzeja Horoszkiewicza
nestora absolwentów Gimnazjum i Liceum św. Marii Magdaleny w Poznaniu (matura w 1936 r.).
Był magistrem prawa UAM w Poznaniu, stypendystą British Council
oraz absolwentem Londyńskiej Szkoły Ekonomii i Nauk Politycznych.
Do końca swoich dni silnie związany z ukochaną Marynką, był jednym z założycieli
Stowarzyszenia Wychowanków naszej szkoły i od 1988 r. piastował funkcję członka zarządu tej organizacji.
Żywo interesował się życiem szkoły, jej problemami i osiągnięciami, do ostatnich dni był całym sercem oddany swojej szkole.
Rodzinie Zmarłego
wyrazy głębokiego współczucia składają
Dyrekcja, Grono Pedagogiczne, pracownicy i młodzież Liceum Ogólnokształcącego św. Marii Magdaleny w Poznaniu
oraz Stowarzyszenie Wychowanków i Przyjaciół Gimnazjum i Liceum św. Marii Magdaleny.
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia