Sabina Poziomka

Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 28.04.2009
Gazeta Pomorska

<p>Z głębokim żalem zawiadamiamy, że dnia 26 kwietnia 2009r. zmarła kochana żona, mama, teściowa i babcia śp. Sabina Poziomka z domu Błażejewska lat 56 Msza św. żałobna odprawiona zostanie dnia 29.04.2009r. o godz. 9.00 w kościele parafii pw. św. Mikołaja. Pogrzeb odbędzie się tego samego dnia o godz. 15.30 na cmentarzu parafii św. Józefa przy ul. Libelta w Inowrocławiu. Pogrążony w smutku MĄŻ i CÓRKI z RODZINAMI</p>

Z głębokim żalem zawiadamiamy, że dnia 26 kwietnia 2009r. zmarła kochana żona, mama, teściowa i babcia śp. Sabina Poziomka z domu Błażejewska lat 56 Msza św. żałobna odprawiona zostanie dnia 29.04.2009r. o godz. 9.00 w kościele parafii pw. św. Mikołaja. Pogrzeb odbędzie się tego samego dnia o godz. 15.30 na cmentarzu parafii św. Józefa przy ul. Libelta w Inowrocławiu. Pogrążony w smutku MĄŻ i CÓRKI z RODZINAMI

Plaża

Napisz wspomnienie

Możesz dodać wideo, obrazek lub zapalić świeczkę.

Wprowadź wiadomość

Wstaw link z YouTube

Możesz skopiować url filmu na YouTube i wkleić go w ramce poniżej.

Wideo będzie wyświetlane w Twoim komentarzu i możliwe do odtworzenia przez innych.

Podaj link z YouTube

FileName

Dodaj obrazek
Wybierz plik z komputera lub przeciągnij go i upuść tutaj
Wielkość pliku nie może przekraczać 8 MB i musi być jednym z następujących formatów: .jpg,.jpeg,.png,.gif
Wybierz świeczkę

Zostań powiadomiony

Wpisz poniżej swój adres mailowy jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o świeczkach i wiadomościach zamieszczonych na stronie tego anonsu.

Obrazek wybrany przez użytkownika

Magdalena Łasak


12 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Magdalena Łasak


14 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Krystyna Kwiatkowska 28.04.200


15 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

m


16 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

joanna witkowska


17 l

<p>Tęsknota...</p> <p>Umarło życie,cicho umkneło przez światło i czas.Nicość? Granatowy bezruch cierpienia zaistniał w miejscu ciebie,ulotny jak mgła.Rozpłynęłaś się w ciszya Oni krzyczą nie płacz,utopić się można wełzach....To już tyle dni jak Ciebie przy mnie nie ma,to już tyle dni jak brak mi nieba....Nie mogę się pogodzić że odeszłaś.Na zawsze kochająca córka Magda....</p>


17 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Agnieszka Kwiatkowska


17 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
<p>Ostatnie pożegnanie</p> <p><br />Odchodzę od Was moi mili<br />Nie czekam dłużej ani chwili<br />Nie czekam na brawa, oklaski<br />Niedługo przysypią mnie piaski<br />Chcę, abyście mnie pamiętali<br />I nadal mnie kochali<br />Swe szczęście odszukali<br />Ogrom miłości zaznali<br />Choć mnie przysypią ziemie<br />Miłości nie pogrzebię<br />Miłość zostawię z wami<br />Abyście się kochali<br />Choć ja w ciemności ruszam<br />Zostanie moja dusza<br />W myślach waszych zostanę<br />I kochać was nie przestanę<br />Świat ziemski mój dobiegł końca<br />Przede mną droga lśniąca<br />Droga ta powrotu nie ma<br />Bo jest to droga zapomnienia</p>


17 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Agnieszka Kwiatkowska


17 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Krystyna Kwiatkowska


17 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Magdalena Łasak


17 l

<p>Pożegnanie...</p> <p>Nadzieja zawsze umiera ostatnia...tak było w Naszym przypadku.Kochamy cię mamo.Na zawsze pozostaniesz w Naszych sercach.Ukochana córka Magda z rodziną.</p>


17 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Magdalena Łasak


17 l

<p>Pożegnanie...</p> <p>Życie się toczy choć czas się zatrzymał.Modlę się do BOGA,abym wytrzymała drogę,którą On kazał mi przejść.Mała jej część w głowie się nie mieści.Każdy z Nas kiedyś stanie w obliczu śmierci....Mamo na zawsze zostaniesz w moim sercu.Pogrążona w smutku córka Magda z rodziną.</p>


17 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Zbigniew Łasak


17 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

J.M. Popielewscy


17 l

Koniec zawartości

Nie ma więcej stron do wyświetlenia