Barbara Thomas Pawłowska
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 21.12.2018
Dziennik Polski
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 21.12.2018
Dziennik Polski
Z żalem zawiadamiamy, że odeszła od nas na zawsze
ś+ p
lek. med. Barbara
Thomas Pawłowska
Emerytowany lekarz
Okręgowego Szpitala Kolejowego w Krakowie
Żegnamy lekarza powszechnie lubianego,
cenionego za swoją prawość i szlachetność.
Rodzinie składamy wyrazy głębokiego współczucia
Koleżanki i Koledzy
z Okręgowego Szpitala Kolejowego
w Krakowie
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia